Discover pro mib 2 Apple Carplay nedir nasıl çalışır

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal

Arkadaşlar merak edenler için birde aplle car play videosu hazırladım. İzlerseniz beğenirseniz sevinirim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
üstad selam,

bende carplayde siri çalışmıyor, siri kullanmak istediğimde yada voice'e tıkladığımda (discover prodan yada direksiyon üzerindeki sesli komuttan) resimdeki hatayı vermekte.

Yetkili servise gidip sorduğumda (maltepe erel) sesli kullanımın ülkemizde kullanılmadığını söyleyip geri gönderdiler :(   araç golf 2017 highline.

telefondan herhangi bir ayar yaptın mı? bende de 6s var ve orjinal usb kablosu kullanıyorum iphone için.

WhatsApp Image 2019-07-31 at 23.19.19.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
üstad selam,

bende carplayde siri çalışmıyor, siri kullanmak istediğimde yada voice'e tıkladığımda (discover prodan yada direksiyon üzerindeki sesli komuttan) resimdeki hatayı vermekte.

Yetkili servise gidip sorduğumda (maltepe erel) sesli kullanımın ülkemizde kullanılmadığını söyleyip geri gönderdiler :(   araç golf 2017 highline.

telefondan herhangi bir ayar yaptın mı? bende de 6s var ve orjinal usb kablosu kullanıyorum iphone için.

Ekli dosyayı görüntüle 22727

sesli komut tuşuna basılı tutun "siri" çalışacaktır.

üstad selam,

Ekli dosyayı görüntüle 22727
bende calisiyor kardes senin ekrandaki yazi zaten sana diyorki kod actir oda ucretli 

sesli komut da mı paralı :D carplayle gelmesi gerekmiyor mu  :|
simdi dostum car playin acikca siri calismasi gerekli tlfnunla alakali bir sorun olabilir siriyi kapatip tekrar acmani ses tanimlamasini yapmamis olabilirmisin bilmiyorum tlfnda siriye fakat erelden aldigin cevap yanlis fakat ekrandaki aldigin hata yazisi bir cod oldugunu ve acilmasi gerektigini soyluyor arac 2017 demissin benim aracimda 17 model bende harseyi aktif  fakat teyple alakali olabilirmi bilemedim bende son seri cihaz takili aracta 2.5 navi destekli vs filan var ben direksiyondaki tus bastigim zaman car playda da gorev yapiyor normal teyptede yani belli basli tum komutlari yapiyo harita ac diyosun aciyor video oynat diyosun vs vs

yukarıda siri için çözümü yazdım ama konu anlaşılmıyor galiba.

Geri
Üst Alt