Hoparlörler - Subwoofer hk

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
Değerli Arkadaşlarım,

Uzun süredir aklımda olan fakat her defasında bastırdığım subwoofer istediğim yeniden alevlendi  :) Tabi bunda Hepsiburada'nın yaptığı indirimin payı yüksek..

OA_5471371.jpg

http://www.hepsiburada.com/pioneer-ts-w311s4-1400-w-kabinli-subwoofer-p-OTPIOTSW311S4?OM.zpc=OTPIOTSW311S4&utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=otoaksesuar-190815&utm_content=non-elektronik&utm_term=kategori-oto-yapimarket-bahce&wt_em=newsletter.non-elektronik.kategori-oto-yapimarket-bahce.otoaksesuar-190815

Tabi benim beğendiğim model ise JBL

OA_3312230.jpg

http://www.hepsiburada.com/jbl-box-1214cs-30cm-1000watt-kabinli-subwoofer-p-OTAYTBOX1214CS

Yorumları okuyorum herkes oldukça memnun fakat montajı nasıl yapılır, zahmetli midir, ne gibi ek parçalara ihtiyacımız var? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Aklımda bir çok soru var..

Buna anfi de mi lazım? Araca bir zararı olur mu  s=bilmem

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

@gdervisoglu Oldum olası bunları sevemedim Abi, bagajı da küçültüyor dicemde tabi yayla gibi bagaj olunca işe yaramıyor  8D İkinicinin görünümü daha güzel, ek olarak kablo çekilir sanırım sadece, birde onu bagaja sabitliyorlar mı, sabitliyorlarsa nasıl sabitliyorlar, sabitlemiyolarsa virajlarda vs sağa sola gitmez mi bu

Bende sevemedim. Apaçi işi geliyo bana şahinlere bile bundan koyuyolar artık. Daha orjinal bişey bul bence sadece bass veriyo bu dışarda basstan başka bişey duyulmuyo.

cryalcin dedi:
Bende sevemedim. Apaçi işi geliyo bana şahinlere bile bundan koyuyolar artık. Daha orjinal bişey bul bence sadece bass veriyo bu dışarda basstan başka bişey duyulmuyo.
Aracımdan gayet temiz ve yüksek ses alıyorum fakat arada bir subwoofer aradığım da oluyor hanii.. O yüzden böyle bir ürün düşündüm.. Başka da bir alternatif yok zaten..

gdervisoglu dedi:
Aracımdan gayet temiz ve yüksek ses alıyorum fakat arada bir subwoofer aradığım da oluyor hanii.. O yüzden böyle bir ürün düşündüm.. Başka da bir alternatif yok zaten..
Ben bu tip sistemlerde hiç temiz ses duyamadım hocam yada ben çok hassasım. Heme subwoofer iğrenç oluyo en düşükte bile Aracın dışından bırr bırrr bırrr diye sanki arabanın bi yerleri tam oturmamış gibi bi bass sesi çıkınca hepten nefret ediyorum bass sesi temiz çıkacak arkadaş güp güp diye.

cryalcin dedi:
Ben bu tip sistemlerde hiç temiz ses duyamadım hocam yada ben çok hassasım. Heme subwoofer iğrenç oluyo en düşükte bile Aracın dışından bırr bırrr bırrr diye sanki arabanın bi yerleri tam oturmamış gibi bi bass sesi çıkınca hepten nefret ediyorum bass sesi temiz çıkacak arkadaş güp güp diye.
iyi bir şey arıyorum ben de işte  :)

Hocam Pioneer bir nebze de olsa kaliteli dub verir fakat JBL'den uzak durun derim. JBL resmen bagaç kapağını sallamak ve dışarıya metal sesi vermek için tasarlanmış sanki. Eğer durumunuz uygunsa ve de bulabilirseniz çok kuvvetli versiyonları olmamak şartıyla Kicker veya Alpine markalarına yönelmenizi tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt