Jump to content
Ugur037

Krom Cam Çitası Sizce Nasıl Olmuş (:

Recommended Posts

Golf835'e burda maalesef katılıyorum. Bende yapmayı çok düşündüm ama bir kaç araçta gördüm çok itici gözüküyordu.Bencede krom çıtalar golf'e pek yakışmıyor. Tabii bu benim şahsi düşüncem. Ya hani kötüde durmamış ama yakışmışta diyemem. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ugur037 yazdı:

@Golf835 bu araçtaki sonuç hangisi gökmü dipmi 😂

Yok o kismini degerlendirmedim, bunu soylemek zor.. Zevkleri tartismak anlamsiz.. Bana gore krom kalite algisini bi tik dusuren bir sey yani bir de Golf e cok gitmiyo gibi gelir bana..

Yoksa yapilan is kotu olmaz yani temiz guzel uygulanmis duruyo, koyu renkle de cok siritmamis gibi. Gule gule kullanin :)

Bi de bunlarin bi uctan kalkanlari var :D. Onlar cok kotu duruyo istee :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Ugur037 yazdı:

D7DC47F9-871A-4141-82BB-3E091AFAD1FE.jpeg

4B607223-6BFE-41B1-B2C8-B722CD68FAD3.jpeg

Uğur hocam benim aracımda kurşun gri comfortline aynı sizin gibi bende taktım hatta @AhmetCakmak  kardeşimde görmüştüm ondan heveslenip aynı satıcıdan aldım taktım kaç ay oldu hala sağlam ve tertemiz duruyorlar yerlerinde. Camlar da renkli olunca yakıştığını düşünüyorum kesinlikle.

Ayrıca arkadaşlar krom aracın kalite algısını yükseltir düşürmez öyle olsa üst sınıf araçlarda krom olmazdı dikkat edin hepsinde var hatta opsiyon listesinde krom kapı eşiği cam kenarı vs. diye de madde madde yazarlar ilave olarak.

AhmetCakmak ve Ugur037 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golfe yakıştıramıyorum Ama bunda orjinal bir aksesuar olmamasının etkisi çok büyük. Tam kaplayan kesinlikle kötü duruyor. Bu görüntü olarak göze hoş geliyor.

İçinize siniyorsa gerisi önemli değil 👍

Bence kötü yorum yapan arkadaşlar "bana göre", "bence" gibi ifadeler kullanırsa daha hoş bir ortam olacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.