Krom Cam Çitası Sizce Nasıl Olmuş (:

@Ugur037 çok yakışmış, bir süredir aklımda benimde. Tungsten 7.5 aracım, hangi ürünü aldınız ve nereden almamı tavsiye edersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ürünü nereden aldınız. Ankara'da lazım aslında bana.

IMG_0819jjjj.JPG    Benim aracımda komple cam çıtası var benim şahsi görüşüm yakışmış.

Golfe yakıştıramıyorum Ama bunda orjinal bir aksesuar olmamasının etkisi çok büyük. Tam kaplayan kesinlikle kötü duruyor. Bu görüntü olarak göze hoş geliyor.

İçinize siniyorsa gerisi önemli değil 👍

Bence kötü yorum yapan arkadaşlar "bana göre", "bence" gibi ifadeler kullanırsa daha hoş bir ortam olacaktır. 

@Ugur037 araca yaptığınız her ekleme sizin hoşunuza gidiyorsa gerisini pek önemsemeyin bence. ama arada bir arabayı yıkatın hocam :)

Tadında yapılan her şey bence güzeldir.  Ayrıca araca herkes kendisi için bir şeyler yapıyor. Kendisi beğeniyorsa sıkıntı yok bence. İyi günlerde kullanın. Ben beğendim.

/monthly_2019_03/IMG_0819jjjj.thumb.JPG.d8303a058525a7693a87559beb714406.JPG    Benim aracımda komple cam çıtası var benim şahsi görüşüm yakışmış.
Maşallah hocam.

Bende 7,5 Atlantik Mavi aracıma komple cam çıtası düşünüyorum sizce nasıl olur ve nerede yaptırdınız?

Şahsi görüşüm sportif detaylar yoksa araçta düşünülebilir ama sanırım bunlarda da kalite kalite var ki ton farkı oluşuyor. Kimisi ayna gibi parlarken kimisi biraz daha mat duruyor. Mat olanları araçta sportif detay çok yoksa düşünülebilir şahsi görüşüm. 

@bunyamin81 merhabalar aracınıza yakışacağını düşünüyorum, birazda zevk meselesi araç üzerinde görüp beğenirsen taktırabilirsin ben Büyükçekmece de hym tunnig de yaptırmıştım. 

Geri
Üst Alt