Jump to content
mmartins

Aracimi Acil satmam lazım...

Recommended Posts

54 dakika önce, arimayacik yazdı:

@Golf54 Geçtiğimiz hafta bir arkadaşımız 1.4 TSI manuel, cam tavanlı aracı bayiden 128.000 liraya aldı. ÖTV indirimi bitinceye kadar ikinci el arabaları istediğimiz fiyatlara satmak imkansız. 1 Nisan’dan itibaren ikinci el piyasa tekrar yükselir ve hareketlilik kazanır.

İşte böyle bu fiyatlara satmak zorunda kalırlar.

Madem piyasa ölü herkes için ölü olmalı

2. Elde benim aracın piyasası  öldüyse doğuşta mecburen astronomik indirimlerle nasibini alıyor mecburen.

Bahsettiğiniz araç dsg olsa 143 fiyat biçecekler ki?

Diğer başka konu başlığında 

1.5 tsi DSG sunroof için 166 fiyat teklifi alan forum üyesi bu fiyatı kabul etmemesi lazım.

1.4 tsi yerine 20 bin fark verdim 1.5 tsi aldım demenin mantığı yok gibi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage dod evet pahalı ama karşınızda kurumsal bir muhattabınız var mafya bozuntusu beli silahlı galericiler, expertizde boyalımıymış eşim sürtmüştür haberim yok diyen araç sahipleri ya da aldıktan 6 ay sonra ön arka camın yan sanayi ile değiştiğini öğrenen benim gibi şaşkınlar için dod gibi kurumsal firmalar şart. Birdaha ikinci el alacak olsam 5 fazla verir dod dan alırım, kasko yaparken orj cam klozu ekletip fazla para verirken şimdi arabaya bindiğimde ön camda yan sanayi TAMCAM markasını görünce sinirim bozuluyor şeytan diyor al çekici parçala kaskodan değiştir.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

Bende aracımı satıyorum bu krizde kimse araba almıyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz. neymiş 95miş neymiş 100müş oha derler adama. O fiyatı uçuk gördüğünüz ilanları takip edin hiç biri satılmıyor.

85 verdiler demişsin keşke verseydin.  ben şahsen o kadar param olsa faize verir işletirdim. aylık getirisi 1500TL yapıyor. bende satıp bankaya koyacağım. o kadar kırdım ama satılmıyorr.. :)

ayrıca ev alacağım demişsin alma kardeşim. 300 bin tl eve bağlayacağın parayı faize koy aylık 5 bine yakın getirisi olur. 3 bine rezidans kiralar üstünüde yersin. :)

hayat faiz mi hocam? insan arabaya binip gezmek istiyor, eve kira ödemeyip kendi evini almak istiyor.

mmartins bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

Bende aracımı satıyorum bu krizde kimse araba almıyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz. neymiş 95miş neymiş 100müş oha derler adama. O fiyatı uçuk gördüğünüz ilanları takip edin hiç biri satılmıyor.

85 verdiler demişsin keşke verseydin.  ben şahsen o kadar param olsa faize verir işletirdim. aylık getirisi 1500TL yapıyor. bende satıp bankaya koyacağım. o kadar kırdım ama satılmıyorr.. :)

ayrıca ev alacağım demişsin alma kardeşim. 300 bin tl eve bağlayacağın parayı faize koy aylık 5 bine yakın getirisi olur. 3 bine rezidans kiralar üstünüde yersin. :)

Faiz tatlı geliyor ama bilin ki ancak geri gidersiniz faiz ile. Zamanla paranız erir ve elinizdeki para ile sattığınız şeyleri ararsınız.

Golf54 ve bunyamin81 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, huseyinkaraduman yazdı:

Evet hocam o araç highline manual cam tavanlı 1.4 2018 model

Tşkler.

128 e 1.4 tsi highline manuel cam tavan!

1.5 tsi DSG camtavan 2019 model benim helal edebileceğim 150-155 arası

166 zor fiyat

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, huseyinkaraduman yazdı:

Aynı dönemde alınmış aynı aracın dsg olanı 155 idi. 

Aynen ben de bunu anlamıyorum, birebir aynı aracın sadece şanzımanı yarı otomatik diye 27bin tl fark olur mu? Bu ne saçmalıktır. Konu sahibinin aracı bana göre 95 civarı gider. Aynı model yılı motor ve özelliklerde poloyu yakın zamanda arkadaşım 79bin tl ye aldı.

Golf54 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.03.2019 at 12:29, tuncer_2632 yazdı:

5 sene sonra adamın aldığı ev 600 bin olur, senin otur dediği rezidansın kirası 6000 TL olur senin paran yerinde sayar hiç bi işede yaramaz üstüne günahıda cabası :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.