Jump to content
mmartins

Aracimi Acil satmam lazım...

Recommended Posts

Arkadaşlar kolay gelsin...ev alma durumundan dolayı aracımı acil satmam lazim bu yüzden fiyat belirleme konusunda yardim ederseniz sevinirim.aciliyetten dolayı belki degerinin altında gidecek ama en azından değerini belirlemem lazım...

2016 model...Mart 2016 izmir vosmer çıkışlı...

Ilk sahibiyim 

1.2 tsi comfortline dsg..(ışık görüş ve sürüş konfor paket ekli)

Tungsten gri 24.500 kmde.. 

Servis bakımlı..(3. Yil bakimini yarin vosmerde yatıracağım..

Uzatılmış garantisi devam ediyor...

Kaza boya değişen tramer falan yok....

Şimdiden değerli görüşleriniz icin tesekkur ederim..

bhcyfz4 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Golf54 yazdı:

saçmalayın aracım manuel 2016 model 85 bin verdiler vermedim. aracınız 100.000 eder hocam.

100 bin liraya sunroof'lu, bixenon'lu Comfortline dsg araçlar var sahibinden'de, piyasadan haberiniz var mı hocam? 100 bin liraya 2015 model üstü 1.4 tsi dsg highline sunroof'lu alınıyor, manuel'leri de 90 civarı maks 50 bin km'deki araçlar. 

Sahibinden sağolsun 80 bin liralık arabaya 100 bin, 120 bin yazanlarla dolu olduğu için alıcının da kafası karışıyor. 

Bu arada 2017-2018 1.0 tsi comfortline manuel araçlar 90-95 bin civarı. Küçük bir bilgi. :) 

mmartins, azengin ve Kysr038 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle Hakkınızda hayırlısı olsun hocam,

93 yazarsanız arayan soran vs göre bikaç günde bir indirim yapma şansınız ile birlikte 90 bine kadar inebilirsiniz. Aciliyetiniz olması sizin kozunuzu zayıf kılmasın iletişimlerde buna dikkat ediniz.

tahminimce 88-89 civarı gidecektir size bağlı olarak .

mmartins bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araba 2016 model, 24 bin km de dsg şanzıman,ışık ve sürüş paket, tungsten gri 93.000 TL eder diyorlar. böyle bir mantık yok arkadaşlar. aracınız 100.000 lira eder efendim. hadi çok sıkıştınız 97.000 TL ye verin ama daha aşağı aracınızı satmayın. çünkü bir daha bu fiyatlara alamazsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yapmayın arkadaşlar. 

Aynı aracı DOD' a bir sorun ya da girin bakın bakalım kaç paraya satıyorlar?

Cam tavan yoksa dahi 100.000 den bir kuruş aşağı verilmez.

https://www.dod.com.tr/arac-arama/VOLKSWAGEN/VOLKSWAGEN_GOLF/Benzinli/Otomatik?brands=25&models=138&fuelTypes=19&gearTypes=20&minYear=2016&maxYear=2016&vehicleVarieties=37&vehicleEngineCapacities=1200,1400&vehicleTypes=1&param=true

Halen daha Sahibinden de fiyatlar şu kadar, şu eklentisi var, bu özelliği var gibi söylemler ile piyasa belirliyorsunuz. Sahibinden.com daki araçların ne mal olduğu bile belli değil. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dod dan ultra fahiş fiyatlarla araç almak yada dod a  elinizindeki aracı yok pahasına kaptırmak yerine

Geceyarısı sokakta 2-3 tinerciye iphone7 telefonu cüzdanı maaşı kaptırıp bu miktar dayak yemeyi tercih ederim.

Dod dan araç alanlar bu araçların daha hız kasisinden bile geçmediğini , diyanet onaylı günahsız ayıpsız nazarsız helal sertifikalı olduğunu zannediyor o yüzden alıyor.

Araç kaptıranlar? Sıfır araç alırken elindeki aracı bedava fiyata saydıranlar?

Büyük ihtimal bu şahıslara telefon geliyor!

Kendini polis savcı olarak tanıtan birileri?

Aracınız terör örgütleri tarafından kullanılmış daha önce!

Hemen en yakın Dod Bayisine gidip ölü fiyata bırakın uzaklaşın hikayelerine kanan vatandaşlar

anilyucee ve azengin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dod’un yıllardır sabit fiyat politikasına karşın ilan siteleri şuan şişirilmiş fiyatlı araçlarla dolu. İlan sitesinde 140 yazan araç Dod’da 120-130’a denk gelebiliyor. Kaldıki Dod sattığı aracın bir süre garantisini veriyor. Sanki sattığı araç dünyada tek gibi sahiplenip ona göre fiyat yazanları da anlamak mümkün değil. Bu sadece Dod değil diğer tüm kurumsal olarak 2.el otomobil satışı yapan yerler için de geçerli. Yılbaşında 2.el olarak aldığım 2018 model aracı bayiden uygun fiyata aldım. İlan sitelerinden bakıp alsaydım en az 10 bin lira daha vermem gerekirdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dod dan 2 kez araç aldım. Biri 1.16i bmw aracımdı. Kesinlikle memnun kaldım. Piyasanın 4-5 altında almıştım. Öteki de Golf R şu anki aracım. Bunu da piyasanın altında aldığımı düşünüyorum. Kaldı ki dod garanti veriyor ve kurumsal bir firma. Merdiven altı galeri insanları tehtid ediyor yeri gelince.

Galeriden almaktansa 5-10 fazla verir dod'dan alırım.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf@AhmetCakmak

1.6 tdi manuel high 2017 makyajlı km 29800

Burada 125 iyi fiyat mantıklı fiyat deyip ortalama bir fiyat belirlemiştik.

Bir komşum fiyatı öldürüp 115 teklif ediyor. Bir kuruşda fazla vermem diyor.

DOD un verdiği fiyat 108 ??? Yuhh

Tahammüden 37 yerinden bıçaklayarak araba öldürmek bu olsa gerek?

azengin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Savatage yazdı:

@yusuf@AhmetCakmak

1.6 tdi manuel high 2017 makyajlı km 29800

Burada 125 iyi fiyat mantıklı fiyat deyip ortalama bir fiyat belirlemiştik.

Bir komşum fiyatı öldürüp 115 teklif ediyor. Bir kuruşda fazla vermem diyor.

DOD un verdiği fiyat 108 ??? Yuhh

Tahammüden 37 yerinden bıçaklayarak araba öldürmek bu olsa gerek?

Hocam orada da şunu düşünün adamlar nakit para bağlıyor en az %15 civarı kâr etmeleri lazım. Yoksa para bağlamanın anlamı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

DOD Alıştan kazanıyor.

2002 de DOD kartaldan 1998 polo sportline almıştım 12000 TL ye 1 yıl garantili, fiat piyassdam uygundu, sıfır ayarında bir araçtı.

İzmire kadar ücretsiz nakliye dahildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golf54 Geçtiğimiz hafta bir arkadaşımız 1.4 TSI manuel, cam tavanlı aracı bayiden 128.000 liraya aldı. ÖTV indirimi bitinceye kadar ikinci el arabaları istediğimiz fiyatlara satmak imkansız. 1 Nisan’dan itibaren ikinci el piyasa tekrar yükselir ve hareketlilik kazanır.

Golf54 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende aracımı satıyorum bu krizde kimse araba almıyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz. neymiş 95miş neymiş 100müş oha derler adama. O fiyatı uçuk gördüğünüz ilanları takip edin hiç biri satılmıyor.

85 verdiler demişsin keşke verseydin.  ben şahsen o kadar param olsa faize verir işletirdim. aylık getirisi 1500TL yapıyor. bende satıp bankaya koyacağım. o kadar kırdım ama satılmıyorr.. :)

ayrıca ev alacağım demişsin alma kardeşim. 300 bin tl eve bağlayacağın parayı faize koy aylık 5 bine yakın getirisi olur. 3 bine rezidans kiralar üstünüde yersin. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.