Volkswagen'de 2019 Model Otomobil Fiyatları Açıklandı

1.6 TDI olan araçlar hariç 1.2 ve 1.4 lerin üretimi bitmiş durumda. Demek oluyor ki dizel her zaman dizeldir :)

@typhoons en azından bezinli seri devam

dizel gibi tamamen üretimden kalkma riski yok

o yüzden benzin herzaman benzindir 
Sizde haklısınız, benim gibi düşünenler de. Dizeli yerden yere vuran bir kısım var onlara ithafen söyledim. 

Benzinli seride ölümsüz değil. Hem dünya kaynaklarını hemde hybrit teknolojisini göz önünde bulundurursak tam elektrikli motorlu araçlar çok uzakta değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar, selam. 2019 model araca 166,500 fiyat verdiler. Ne dersiniz?

5B4D9284-545F-4AC1-875E-DBBB491E08C2.jpeg

@typhoons toyota binek otomobilde  dizel üretimini durdurdu ama bunu yıllar süren hibrit teknoloji yatırımları sayesinde yaptı vw ne durumda bilmiyorum ama türkiyeden dizelin binekte çekilmesine çok var

@Seastar76 166 ya aldığınızı 2020 martta 150 ye bırakırsınız üstüne 25 ekleyip golf 8 alınır, faizle bir yılda 50 bin zarar 😁

Tabağına yiyemeyeceğin kadar yemek !

Kalbine sevemeyeceğin kadar çok insan almayacaksın!

150 hp nin ben tamamını kullanıcam diyen araca fix  8-9 ortalama yaktırmayı baştan kabullenmeli. Eğer alacaksada bu 150 hp nin hakkını vermeli her daim. Performanslı sürüşle...

Yoksa ekonomi düşünenin  bu aracı almasına gerek yok. 115 hp 657 devlet memuruna işçiye emekliye bağkurluya yeterde artar bile.

Vw benzinli motorlarda ultra şehiriçi yakıt sarfiyatı sağlamadığı yeni bir motora ben sıcak bakamıyorum.

125 lik 1.4 tsi kullanan zaten aracının performansına şükrediyordu . 

166 yukarıdaki araca fazla ! 

155 iyidir ! Verirlerse ne ala!

@bf417 31 marttan sonra Ötv belirsiz. indirim devam etmezse %50 den de 194 bin olur . Kanımca (indirim ötv aynı kalır) Golf 8 çıkışı belirsiz ve hemen gelmez. fiyatı da meçhul.
faiz hesabına giren zaten araba düşünmez...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage doğru söze ne denir )) bende yerinde gidip pazarlık yapasım var. beyaz renk ve shetland olması düşündürüyor. cam tavan + geri görüş kamerası tabiki artı

Geri
Üst Alt