En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

@calik Her gün ürünü kaldırıp yeni ürün giriyorlar galiba. Yetişmek mümkün değil gibi gözüküyor hocam. :D   

Bu kablo da işe yaramıyormuş..

Şu app connect i en uygun nasıl aktif hale getirebiliriz onu bulamıyorum. Var mı sizlerin önerisi?

Son dönemlerde aliexpressten aldığım ürünlerin hiçbiri elime geçmedi. 3-5 dolarlık ürünlerdi. Sırf bu sebepten vagcom kablosu alamıyorum. Bu konuda ne önerirsiniz?

Son dönemlerde aliexpressten aldığım ürünlerin hiçbiri elime geçmedi. 3-5 dolarlık ürünlerdi. Sırf bu sebepten vagcom kablosu alamıyorum. Bu konuda ne önerirsiniz?
Postacınızla görüşün evinizle ilgilenen postaneye gidip.  Ben de postacımın değişmesi sonrası gidip yeni postacı ile tanıştım sorun kalmadı :)

IMG_20190325_194411.jpg

merhaba arkadaşlar elimde 18.9 versiyonu (resimde gözüken) kablo mevcut fakat aliexpress te satılan kabloya kıyasla iç yapısal olarak  çiplerde eksiklikler var merak ettiğim bu kabloyu kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekli dosyayı görüntüle 19966

merhaba arkadaşlar elimde 18.9 versiyonu (resimde gözüken) kablo mevcut fakat aliexpress te satılan kabloya kıyasla iç yapısal olarak  çiplerde eksiklikler var merak ettiğim bu kabloyu kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.
Hocam eğer programla eş zamanlı şekilde kodlama yapabiliyorsanız sorunsuz çalışıyor demektir. Yani zaten hatalıysa çalışmaz programla birlikte.

@AhmetCakmak programı kurduktan sonra 1 defa araca bağlayıp donanım taraması yaptım bu işlem esnasında 2 defa multimedya açılıp kapandı açıkçası bu olaya anlam veremedim bende daha sonrasında işlem yapmadan kabloyu söktüm şimdi kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım.

Hocalar selam, aynı şekilde istanbul içi bende alabilirim.

2015 Golf comfort paket.

Geri
Üst Alt