Golf7 7,5 j led far sorunu

Tufy

Yeni Üye
İsim
Tufan
Arkadaşlar golf 7 2014 highline aracıma taiwan mali 7,5  çift j led far aldım kısalar yanıyor ancak uzunlar direk yanmıyor sellektör şeklinde yanıp sönüyor arızaya düşüyor acil yardım

Hıglıne araca replika farı direkt uyguluyamazsınız soket değişimi gereklidir. Bunun yanı sıra orijinal hıglına farlarınız varken replika far saçmalıktır.Keşke biraz araştırsaydınız

@mutlubey17 soket degısımı oncekı sahıbı tarafından uygulanmıs ben cıft u led seklınde aldım aracı  önceki sahıbı degıstırmıs suan orjınal farda yok elımde j ledli farlarlada bu sekılde bı sorun yasıyorum

[mention=4155]mutlubey17[/mention] soket degısımı oncekı sahıbı tarafından uygulanmıs ben cıft u led seklınde aldım aracı  önceki sahıbı degıstırmıs suan orjınal farda yok elımde j ledli farlarlada bu sekılde bı sorun yasıyorum
Sinyal vermesinde vs. Sorun yok sadece uzunları açtığınızda sorun oluyorsa uzun ampüllerinizde sorun olabilir ? Yükseklik ayarını manuel olarak kullanamadığınız için AFS hatasınada dişüyoe olabilir ekranda hangi hatalar gözüküyor?

Zaten fabrikasyon bi-xenon olan araca neden replika bi-xenon takilmak istenir ki ?

@mutlubey17 usta sadece uzunlara normal sarı ampul taksam halojen muayneden gecermı acaba muayneden kaldım suan 

Ya ful led ile gireceksiniz yada full halojen ile kısa xenon uzun halojen olup geçmeniz mümkün değil

Arkadaşlar golf 7 2014 highline aracıma taiwan mali 7,5  çift j led far aldım kısalar yanıyor ancak uzunlar direk yanmıyor sellektör şeklinde yanıp sönüyor arızaya düşüyor acil yardım
Değiştirdiğiniz kişi uyumsuzluğu size aktarmadı mı? diğer arkadaşın da dediği gibi soketteki bağlantı sırasının değişmesi gerekecektir. farlarınız da bir arıza mı vardı ki değişme ihtiyacı duydunuz. orijinal farlar daha iyidir bence. 

@ogzdrk arac kaza yapmistir , orjinal oem bi xenon pahali gelmistir. Bu sekilde cözüm bulmuslardir. Kimse highline aracinin farini replikayla baska turlu degistirmez.

@ogzdrk arac kaza yapmistir , orjinal oem bi xenon pahali gelmistir. Bu sekilde cözüm bulmuslardir. Kimse highline aracinin farini replikayla baska turlu degistirmez.
olabilir de, hani oluşacak uyumsuzlukları söylememiş olunmaları da enteresan, kişiler bu şekilde mağdur oluyorlar.

Geri
Üst Alt