Çekle araç satışı hakkında

Çiftlikbank tan

20 ton sanal süt

3000 sanal yumurta 

Yatırımı daha mantıklıydı çek senet işlerine göre. Adam uruguaya kaçmasaydı iyiydi

Çekle araç satmak yerine hayır kurumuna bağışlamak daha mantıklı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aracı 3-4 aşağısına artık zararına nakit satmayı düşünüyorum bu piyasada başka türlü araç satılmıyor. konu kapatılabilir.

Çek işi yaş iş yinede siz bilirsiniz şahsi fikrim macera aramaya gerek yok

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracı satacağım kişiyi ilandan vesaire bulmadım o şekilde zaten hiçbi zaman araç satmadım fakat alıcı kişi 3 yıldır tanıdığım evini iş yerini bildiğim ne işle uğraştığını bildiğim durumu iyi inşaat işiyle uğraşan biri. Ödememe dolandırma gibi bir durumu söz konusu olmaz fakat olduda işleri kötü gitti para çıkaramadı vesaire o zaman araç üstündeki rehinle yapabileceklerim neler bunu öğrenmek istedim
ÇEK senet vs işler  pek mantıklı işler değil... Ayrıca madem tanıdığınız ve biraz güveniniz var , o halde çek vermesine yada talep etmenize pek ihtiyaç yok hocam. önden biraz ödeme alın aracı o kullanmaya başlasın daha sonra paranızın tamamını aldıktan sonra devir satış işlemi yaparsınız. buda aklınızda olsun bir seçenek olarak.

Benim düşüncemi soracak olursanız bu işten vazgeçerdim özellikle de Aciliyetiniz söz konusu değilse. iyi forumlar dilerim.

...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt