GOLF 7.5 KARE PLAKA

yunuse19

Yeni Üye
İsim
Yunus Emre
Merhabalar, aracıma applaka yapıcam ama yapmışken Kare plaka mı yapsam diye düşünüyorum ancak internette örnek bulamadım. Forumda yapan var mı örnek atabilir misiniz? Aracım Golf 7.5 R-Line yarış mavisi, arka tarafa düşünmüyorum dikdörtgen yuva var ama önde kararsızım sizce ön tarafa yakışır mı?

Merhabalar, aracıma applaka yapıcam ama yapmışken Kare plaka mı yapsam diye düşünüyorum ancak internette örnek bulamadım. Forumda yapan var mı örnek atabilir misiniz? Aracım Golf 7.5 R-Line yarış mavisi, arka tarafa düşünmüyorum dikdörtgen yuva var ama önde kararsızım sizce ön tarafa yakışır mı?
Motor plakası yani hocam onları genelde motorlara takıyorlar bende taktıracaktım vazgeçtim sonra çirkin olmuyor ama güzelde olmuyor

Motor plakası yani hocam onları genelde motorlara takıyorlar bende taktıracaktım vazgeçtim sonra çirkin olmuyor ama güzelde olmuyor
Hocam şöyle örnekler buldum güzel görünüyor gibi. Kırmızı olan ızgaraya koymasa iyiymiş 😂

F3C880AF-5055-462E-86D0-5F4FF1CBDAF0.jpeg

E65AE16E-20A7-4BDE-B2E2-65A7ED52AE3F.jpeg

kare yapan yok mu koskoca forumda  :/

kare yapan yok mu koskoca forumda  :/
Kare Pek hoş değil Hocam . Lakin zevk meselesi de olsa Kare plaka ile Izgaralardan giren havanın da eksik kalması cabası :)   Bırakın araç havasını alsın  (y)

20190106_135917.jpg

20190210_153615.jpg

Ön tampon normal plakayı söküp ızgara üzerine montajını nasıl yaptırabiliriz ? Doğuştaki plakalığı çıkarsam delik midir tampon ?

52C44B05-4ECB-49BA-80F3-4576924C1AC9.jpeg

Deliktir ustadim benim de arka plaka yamuktu bugun sokup duzelttim delik vardi birde ben delmis oldum 😁

Geri
Üst Alt