Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

Golf 8 adına Hala bir Umudum var :)  

Nedendir bilemiyorum ama Golf mk8 daha iyi olmak zorunda gibi  :D (y)

"8. Nesil Golf hakettiği farklılığa kavuşacak !!!!!"

Bu cümle yeterli / tatmin edici/ umut verici

geçen hafta ortaya çıkan resimlerle pişman oldular gibi . Çekmecede duran B planı çizimlerini devreye alacaklar mecburen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tesla tip ekran vakumlu kapılar falan gelir belki [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hahhaha iyi bastirdik bak cektiler :D

Devam edelim :)

Ben daha da Golf almam :p

Cok minciklayip da cok elektronik cok oyuncakli bisiler yapmasalar bari bak isin icinden cikamiolar sonra :/

İyi de zaten 2020 de gelcek diye beklemiyormuyduk:) bütün modelleri 2020 den başlatır diye

Bence adamlar ön seri yapmış yol testlerine başlamış, yeni golf 8 hayırlı olsun.

Erteleme çok fazla olmayacakmış. Yani tasarım yine aynı olacak, zaten yıllardır çalışılan bir araç. Sadece tanıtım tarihi ertelenmiş.

2002 yılında üretimi durup 2019'da, 17 yıl sonra yeni kasası tanıtılan Supra'yı bekler gibi Golf 8'i beklemek ve Golf 8'i süper olacakmış gibi beklemek bence gereksiz. Golf 8 kötü tasarımıyla ortada işte, elinizdeki Golf'lerin kıymetini bilin. :)  

Bence bir model çıktımı en az 20 sene boyunca bantta kalmalı, 4-5-6-7-8-9-10-20-30 derken iş iyice laçkalaşıyor.

Bahsi geçen fotoğrafların Çin’in başkenti Pekin’deki VW ve Audi Ar-Ge merkezinin park yerinde çekildiği iddia ediliyor. Fotoğraflarda Mk8 Golf prototipi ön ve arka fasyasında çok az kamuflajla görülüyor.

a10f4660-2020-vw-golf-_1.jpg

b671d717-2020-vw-golf-_3.jpg

2020-volkswagen-golf-mk8-ortaya-cikti-mi.jpg

Bahsi geçen fotoğrafların Çin’in başkenti Pekin’deki VW ve Audi Ar-Ge merkezinin park yerinde çekildiği iddia ediliyor. Fotoğraflarda Mk8 Golf prototipi ön ve arka fasyasında çok az kamuflajla görülüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 19797

Ekli dosyayı görüntüle 19798

Ekli dosyayı görüntüle 19799
Arka difüzör ve ön tampon yapısıyla gti gibi duruyor.  Ama spoiler hala tamamlanmamış sanırım :) model isminin amblemin altına konumlandırılması ayrı bir deneyim olabilir :) gün geçtikçe göz alışıp sevilecek yine de bence. Tabi burada alışırken en zorlusu düşük far ve kaput yapısı olacak :)

Bu fotolar icin de fake demislerdi :/

Yani makyajlı golf ten sonra beklentiler yüksekti ama bakalım. 

Geri
Üst Alt