Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

Bence bu araclar gelsin 7.5 satislari tavan yapar , 7.5 piyasadan kalkana kadar yok satar , hele on tasarim facia olmus u-ledin sagladigi agresifligin onda biri kalmamis 

Mk8 bu ise??

2024 de makyajlı mk8,5 Lara kaş yapayım derken tam göz çıkartır bunlar.. full fiyasko olur bu kasa

Mk9 u bekliyoruz artık 

Ön taraf çöp gerçekten. Çirkin çok fena. Bakarken gözlerim kanadı önlere. Böyle gelirse golf e 9 kasasına kadar elveda diyorum.

golf 7 ye devam ya da satar üst segment , almam bunu.

Gerçekliğine hala inanmak istemiyorum. Arabanın tasarımı resmen geriye gitmiş. Farlarda, tamponlarda bi absürtlük var. Yamalı, eklemeli gibi duruyor parçalar. Gördüğüm kadarıla halen bir takım kamuflajlar var gibi. Ön farlarda kaş gibi uzantı var yana doğru, farklı renklerde farklı görünüyor. Bazılarında kapatılmış gibi. Stopların daha da incelmesini, yeni led teknolojileriyle gelmesini beklerken ford taunus gibi olmuş... Hakikaten kötü, bu araba golf değil başka birşey olmalı.

Acaba milletinin yorumlarina tepkilerine falan mi bakiolar boyle yapip..

Çok kötü çok gözlerim kanadı resmen

Bayilerde bu mk8 e müşteri zor çıkar. (En azından golftutkusu ekibinden)

Hadi bayiler satamadı , hükümet bu işe el atsa,

Golf mk8 tanzim satış noktaları kursa ? Yine zorrrrr!!

@mustafacagri çoğu kişi için dış görünüş çok da önemli değil golfte ana hatlar yıllardır hemen hemen aynı sürekli makyaj  esintisi bana göre 8 bu araçsa eğer 7.5 makyajlanmış 8 olmuş, önemli olan motor seçenekleri güvenlik donanımı ve konfor, 8 de kör nokta şerit takip şehir güvenlik paketi standart olacağını düşünüyorum daha sessiz kabin daha geniş ekran tamamı djital panel gelecek gelmeli yoksa bu fiyatlarla rakipleriyle yarışamaz

Fiyatını bilemem ama dış tasarım fiyasko olmuş. İç tasarımda gelecek teknolojik yenilik o vasat dış tasarımı tolere etmez en azından benim gözümde.  Golf7 Sahibi olarak şahsen ben memnunum bu durumdan. Hiiiiiiiiiç satsam da 1 araba parası daha koyup Golf 8 alsam mı gibi bir düşüncem yok. Olur da bir şekilde para gelirse bir yerlerden iyi paraya satar Bir üst segmente geçiş yaparım :)

Kişisel görüşüm her gelen nesil bir öncekinden güzeldi. Ön farlardan çoğu kişi memnun olmamış. Ben de öyle çok beğenmedim. Farlarda hala sticker kaplı alanlar var. Üst kaş uzantısı kapalı. Sanırım gündüz led olarak yeni passat gibi olacak. Arka taraf içinse bunlar yanıltıcı görüntüler. Tiguan gibi olacağını düşünüyorum. Çünkü bu görüntülerde de yanıltıcı kaplama yapılmış. Ön tampon biraz çıkıntılı olmuş, tekrar revize edilse daha oturaklı olabilir. Nihai tasarımı görelim daha net konuşalım. Alıştıktan sonra yine çok sevilecektir.

@mustafacagri çoğu kişi için dış görünüş çok da önemli değil golfte ana hatlar yıllardır hemen hemen aynı sürekli makyaj  esintisi bana göre 8 bu araçsa eğer 7.5 makyajlanmış 8 olmuş, önemli olan motor seçenekleri güvenlik donanımı ve konfor, 8 de kör nokta şerit takip şehir güvenlik paketi standart olacağını düşünüyorum daha sessiz kabin daha geniş ekran tamamı djital panel gelecek gelmeli yoksa bu fiyatlarla rakipleriyle yarışamaz
Sessizlik ve konfor anlamında kesinlikle artış olacaktır bana göre de. Ama eklenen özellik konusunda yine bizi üzecek hatta 7 ye göre hayal kırıklığına uğratacak diye düşünüyorum. Eklenen özellik yerine çalınan özellikleri konuşacağız gibime geliyor. Arka kısım fena değil ama ön kısma ciddi eleştiriler geliyor, gelecektir. Çünkü aşırı cesur seçim olmuş ki bu da iyi olarak da kötü olarak da en uçta yorumları alabileceğini gösteriyor :) bakalım gelsin Bi kanlı canlı görelim 😁

Vw ön tasarımda farları indirdi ( bknz. Atreon ) Bmw kaldırdı (5, 3 serisi ) ama 4 serisi henüz kıvamında :)   vw de güzel bir gündüz led farı çıkartsa .. bak BMW ye , eskiden nasıldı melek gözler , far yansa bile uzaktan direk melekleri görürdün .

Sanırım hyundai dekilerde çok iyi , tamam gündüz ledi düz bir çizgi ama xenon sanki yanmıyormuş gibi hiçbir parlama yapmadan yolu aydınlatıyor. 

Bizim golflerde akşamları uledli xenon yanınca ne uled görünüyor ne de far xenon mu belli oluyor ? Karşıdan bakınca far parladığı gibi yakından bakınca xenon un ışığı farın camında patlıyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt