Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

Valla 8 in tasarımı gerçekten böyleyse benim açımdan içler acısı, hele o ekran ne ya, Golf 7 de ne kadar güzel gömülü herneyse fazla satılmaz gibime geliyor bu seri. Geçmiş olsun

Ekranin o sekilde ayrik ve yukarida olmasi guvenlik amaciyla, suan ortadaki gomulu ekrana bakabilmek icin zaman zaman guvenlikten taviz veriyoruz aslinda.

Golf 8 dunyanin en iyi tasarimi da olsa ulkenin su sartlarinda fazla satmaz zaten, fakat dunyada yine epeyce satacagini dusunuyorum..

Konsoldan ayrık ekran furyası virüs gibi bütün markalara yayılıyor. Yine de en azından diğer markalardaki gibi yapıştırma gibi durmuyor.  Bence özentisiz tasarımlar.  Golf, konsola gömülü ve güzel konumlandırılmış ekranı ile güzel. Havalandırma ızgarası kısmı da Audi A4 2017 ve sonrası ile benziyor.
Kesinlikle katılıyorum bu konuda favorilerim touareg ile alfa romeo giulia bu kadarmı guzel konsol olur

Bence içi mükemmel görünüyor. Ben beğendim

@Negatiwe Serdar hocamın paylaştığı görsellere ek olarak aynı zamanda çekilmiş dış kamuflajlı fotoğraflar. 

72f50f41-2020-vw-golf-12.jpg

33511009-2020-vw-golf-11.jpg

dc27ea39-2020-vw-golf-9.jpg

840b939c-2020-vw-golf-10.jpg

Ön taraf guzel daha agresif olacaga benzıyor lakin arka taraftan supheliyim :) özellikle stoplar 

belli ki golf, a serisine cevap veremeyecek... 1 serisi ise sınıf liderliğine oynayacak gibi duruyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahmet hocam, daha önceki görsellerde ön farlar bana sinir bozucu geliyordu. Şimdi daha akıcı ve sanki passattan izler taşıyor gibi geldi.

Golf 8'e dair yeni fotoğraflar mevcut. Artık bunlar photoshop diyen arkadaşlar için üzücü vakitler yaklaşmakta. :)  Golf 8'de asıl değişim iç tarafta olacak. Bu yüzden dış tarafta tasarım anlamında araç küçük detaylar dışında tamamen karşımızda. Küçük detayların sonucunu da lansmanda görürüz elbette. Havalandırma ızgaraları, stoplar vs vs.

Stopların üzerinde kamuflajlı kaplama olduğu için değişik gözüküyor. Son fotoğrafta daha belli oluyor. 

06414d85-volkswagen-golf-01.jpg

d0ec0b86-volkswagen-golf-02.jpg

9c8a769c-volkswagen-golf-03.jpg

f4040895-volkswagen-golf-04.jpg

deb35a9e-volkswagen-golf-07.jpg

3be27f9e-volkswagen-golf-10.jpg

1c29d80b-volkswagen-golf-13.jpg

ac70dd72-volkswagen-golf-18.jpg

1_3774075c939339f6ae5bf43a78382a23.jpg

MK8 için   ( heleki cepheden ön görünüm)   "herşey çok güzel olmayacak !!" sloganı uygun olur.

Geri
Üst Alt