Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@AhmetCakmak hocam geçen TEM’de kırmızı bir R da gördüm Troc da olandan çok güzel duruyordu. Normalde highline standart çıkışlar hoşuma giderdi ama bunlar çok güzel duruyordu trafik bir yerde dursa soracaktım 

DSG den haber yok mu hic? Her seyiyle ayni DSG mi gelecek?

@Golf835 Hakikaten nasıl olacak? İşimiz gücümüz far, egzoz. Sorunlu kısımda bir iyileştirme olacaktır kanaatindeyim.

@Golf835 Hakikaten nasıl olacak? İşimiz gücümüz far, egzoz. Sorunlu kısımda bir iyileştirme olacaktır kanaatindeyim.
Sirf artik manuelden otomatige gecme hevesim yuzunden dun gidip yeni Corolla ya baktim. Multidrive s kullaniyolar. Tam otomatik sanziman. Gecisler neredeyse hiç hissedilmiyo ama tabi atmosferik motor bir husran olabilir turbolu Golf ten sonra..

Bir oncekine gore sanziman tepkileri daha hizlanmis ama Corolla sertlesmis genel surus karakteri olarak. On kismi da cok cirkin.. Passion X-Pack donanimi 156 bin TL. 

Yari otomatik cift kavramali bir sanziman yerine tam otomatik tork konvertorlu bir otomatik vites sanirim mantikli bir tercih gibi duruyo..Ama tabi o cevik ve istekli surus aliskanliklarindan taviz verilirse.. Bir de atmosferik motor var tabi...

Moderatör tarafında düzenlendi:
DSG den haber yok mu hic? Her seyiyle ayni DSG mi gelecek?
Aynı olacak galiba hocam, takip ettiğim kadarıyla yeni bir şey yok. En azından yeni sürüm olmuş olacaktır.

Ben de yeni kasa Corolla test etmiştim hibrit olmayan versiyonunu. Bana çok iyi gelmedi açıkçası, belkide dediğiniz gibi Corolla'nın sert sürüş karakteri olmasından dolayıdır. Babama yılbaşında 2016 makyajlı 1.4 dizel Corolla aldık, araba resmen vites atarken can çekişiyor..

Aynı olacak galiba hocam, takip ettiğim kadarıyla yeni bir şey yok. En azından yeni sürüm olmuş olacaktır.

Ben de yeni kasa Corolla test etmiştim hibrit olmayan versiyonunu. Bana çok iyi gelmedi açıkçası, belkide dediğiniz gibi Corolla'nın sert sürüş karakteri olmasından dolayıdır. Babama yılbaşında 2016 makyajlı 1.4 dizel Corolla aldık, araba resmen vites atarken can çekişiyor..
Bir onceki kasa Corolla nin bagirarak vites degisimlerini biliyorum ben de. Bir sure benzinli otomatik kullandim is yerinde.. Haklisiniz..

Maalesef ben direksiyon haric icini de begenmedim bir kopukluk var konsol bolgesinde

iç mekan eskiz tasarımlarla örtüşüyor, muhtemelen fotoğraflar gerçek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 8 maalesef buyuk hayal kirikligi yaratacak gibi duruyor ne ici ne disi tatmin edici degil bence birde ustune 300 bin TL civarindan acarlarsa agizlarini o zaman bak sen dogus otonun islerine :)

Tablet sanırım Corolla'dan alınma 

Konsoldan ayrık ekran furyası virüs gibi bütün markalara yayılıyor. Yine de en azından diğer markalardaki gibi yapıştırma gibi durmuyor.  Bence özentisiz tasarımlar.  Golf, konsola gömülü ve güzel konumlandırılmış ekranı ile güzel. Havalandırma ızgarası kısmı da Audi A4 2017 ve sonrası ile benziyor.

amanın bu nasıl torpido.. :O  

bide şu ekranları ,  torpidoya sonradan eklenmiş gibi yapmak zorundalar mı ?. 

sanırım gelmiş geçmiş en kötü golf torpidosu , japon arabaları geldi aklıma.. 

herşey dokunmatik oldu , ben volume düğmesini elimle döndürmezsem o ses açmanın zevkine nasıl varacam ..

umarım canlı hali bundan kötü gelmez gözüme... 

buradan gözüme tek  güzel gelen sei kapı içi.. bak o iyi olmuş. 7'den iyi duruyo...  :D

Geri
Üst Alt