Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@bf417 doğruluğunu yanlışlığını bilemem hocam. Konu golf 8 ve satış rakamları olunca bu konuda golf5 az satıldığı için fiyasko dedim ben kalitesini falan bilmiyorum ama hala taş gibi golf4 ler piyasada daha çok satıldığından mıdır nedir efsane diye söylenir .muhakkak dediklerinizde doğrudur

2017 eylülünde Golf 7 aracımı sattığımdan beri 8 kasayı beklemeye başladım ama bu fotoğraflardaki gelirse benim için tamamen hüsran olur. Araç beyaz balina gibi şişmanlamış gözüküyor bu fotoğraflarda. Daha kaslı görüntüye sahip çizgiler bekliyordum ben. Bu ise obezite sorunu yaşayan orta yaşlı teyze olmuş :( İnşallah tasarım ekibi olumsuz tepkileri duyuyordur.

@bf417 fsı motorun turbosunu kullanıyor derken?

fsı de turbo mu varmış.

neyse ben bildiğimi söyledim iyi durumdaki bir golf 4 iyi durumdaki bir golft 5 ten hala daha fazla talep görüyorsa benim ortaya attığım tezin doğruluğunu kanıtlamaya yeter, ayrıca efsanenin kestaneye döndüğü araç olarak anılan araç golf 5 bunu da ben söylemiyorum ezelden golfçüler söylüyor bu o kadar dile getirildi ki doğuş arabaların arka camına efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir diye not düşmek durumunda kaldı.

En cirkini 5 ti. Dombili :D

8 de su beyaz gibi olsa yeter, maceraya gerek yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hala photoshop diyenlere gelsin :) 70 lik amcalar teyzeler gibi fotoşok fotoşok demeyin birazcık inceleyin bence artık 😁 daha da açık ne olabilir?

FB_IMG_1552060003195.jpgFB_IMG_1552060001045.jpgFB_IMG_1552059996764.jpgFB_IMG_1552059998875.jpgFB_IMG_1552059989037.jpg

FB_IMG_1552059993426.jpg

FB_IMG_1552059985057.jpg

5 kollu jant tercihleri durban-atlanta benzeri yerine clubsport benzeri olmaya başladı sanırım. 

Golf 8 hayırlı olsun... 

Bu on yuz gercekten kotu olmus. Farlar kotu, ayrica alttaki sis bolumude olmamış

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu on yuz gercekten kotu olmus. Farlar kotu, ayrica alttaki sis bolumude olmamış

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Far çerçevesi olarak değil de gündüz ledi çerçevesi olarak niyeyse tıpkı şu fara benzettim. images (4).jpegFB_IMG_1552059998875.jpg

Hadi fotolar Wolfsburg 22 .Noterinden onaylı diyelim

Bu Ön far tasarımına 

Uled / j led  geçtim x led /w led / Q led /çift uled /triple j led

Alayını koysalar ! Aracın bakışlarında bi ANDAVALLI durum var. Bu kadar boş ve anlamsız bakan bir golf kasası hiç olmamıştı? 

Aracın geneline bakarsak ?

Golf 7 yi boşayacak yada golf 8 le yasak aşk yaşayacak herhangi bir durum yok!

Mk yedi ile ömür yenir geçilir 10 sene daha

O kadar da cirkin deilmiss aslinda ... Showroom larda gorene kadar hop oturup hop kalkariz artik.. Ona benzedi buna benzemedi diee :D

Photoshop dienler fena patladi bu arada :D

Ondeki guzel duruo ama arkadaki cirkin mesela :)

Yok yok onu cirkin olmus. Evet. 

Ama arkasi en guzel Golf bu heraldee..

Obezite ameliyati olmus bariatrik vaka gibi duruyo baktikca .. Boyle bi tombulmus da sonra kilo verince cokmus derisi sarkmis gibi de.. Bi yayvan duruyo yani :D

Golf sayfasi kapaniyor, D sinifina gecme vakti gelmiss..

Ama arka soldan cekilen pozda da cok artist guzel duruyo yahu siyah olan :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet demiştim golf te radikal değişiklik yapamazlar diye. Gündüz led leri berbat olmuş ilkokul çocuğunun çalakalem çizgileri gibi 😀

Bu Ne biçim led far dizaynıdır ? 

Hele o krom çerçeve nedir ? çenesi çıkmış gibi duruyor 

B35841BC-FAA6-4300-A458-A146FAF8316D.jpeg

797C52E7-67F2-4214-9322-A95F0F4413B8.jpeg

Geri
Üst Alt