Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@ahmet306

Yani yeni efsane mk8 olarak da lanse edilse 1 milyon tl paramda olsa bana hitab eden durum yok ...

Manuel golf olmadıktan sonra iyi bir seyirci olarak bakıcaz showroomda/trafikte....

Milli mac başlamadan 1 dk önce sahada bir oyuncak araba gösterildi vw amblemini gördüm bu golf8 olabilir.

Arka sağ sol stoplar tümleşikti.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

e8cfc736eefa8f2a53bf1df27d8a8b94.jpg

@savatage hocam sanırım vw seni duydu manuel golf yolluyor sanki [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
Mk7 ‘nin direksiyonunu beğenmeyenler., bu yeni direksiyonun tuşlarının kalitesizliği  hakkında bakalım ne diyecekler., makyajlı passatta deneme fırsatım oldu., tuşların basma hissi., dokunma hissi, plastik kalitesi olarak bayaa bi kalite düşüşü olmuş..

Ahaaa Türkiye-Fransa maçta başlama vuruşu öncesi futbol topunu akülü Mk8 Golf oyuncak araba getirdi.. son anda gördüm  :)   :sofor:

Milli mac başlamadan 1 dk önce sahada bir oyuncak araba gösterildi vw amblemini gördüm bu golf8 olabilir.

Arka sağ sol stoplar tümleşikti.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocalarım o araç VW'nin yeni elektrikli modellerinden olan ID3 idi. Maç boyunca da kenar panolarında bolca reklamı göründü. Golf 8 tanıtılınca muhakkak onun da reklamını yaparlar maçlarda. Geçenlerde VW Fransa'da ID3 tanıtımı yapmıştı. Hatta şuan ID3 Fransa'da reklamı yapılan tek VW modeli diyebiliriz sanırım. Sosyal medya hesaplarının kapak fotoğraflarında da sadece ID3 yer alıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocalarım o araç VW'nin yeni elektrikli modellerinden olan ID3 idi. Maç boyunca da kenar panolarında bolca reklamı göründü. Golf 8 tanıtılınca muhakkak onun da reklamını yaparlar maçlarda. Geçenlerde VW Fransa'da ID3 tanıtımı yapmıştı. Hatta şuan ID3 Fransa'da reklamı yapılan tek VW modeli diyebiliriz sanırım. Sosyal medya hesaplarının kapak fotoğraflarında da sadece ID3 yer alıyor.
@AhmetCakmak iyi ki "yanıtı gör" sekmesine tıklamışım😁 aynısını yazıyodum. ID.3 Maç boyu saha yan reklamlarında da devamlı reklam edildi.

@Erkin Yücel @Negatiwe Park sensörleri de yok gibi. Muhtemelen en boş donanımıdır. Highline ve R-Line donanımları güzel olacaktır diye düşünüyorum. 

Farlar trendline veya comfortline ‘daki baz donanım farlar ama bu kötü tasarımı highline farı bile zor kapatır., 

Son resimleden anlaşılan aracın ön konsolu da tasarım olarak pek iyi durmuyor., 50 yıllık alman genlerinin en önemli unsurlarından olan “şalter” şeklindeki far anahtarından vazgeçmek insan anlamakta zorlanıyor..  :(  

B8A6DBC4-F8D5-4B28-926D-572113E43AC5.jpeg

Yeni Bmw G20 de aynı şekilde far ayarları düğmeli şeklinde olmuş. Yeni trend böyle demekki :)

image.png

@forzaGilles Far anahtarı gitti ve silecek koluna alındı ise gerçekten rezalet. Ama düğmeli olmuş diyorlar, muhtemelen otomatik olduğu için farlar artık bu yöne gidecek. Silecek koluna almasınlar da ne yaparsa yapsınlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt