Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@AhmetCakmak Makyajlı Passatı tanıtıp hızlıca piyasaya sürünce Golf'e de belki öyle yapar diye düşündüm. Önümüzde ki ay belli olur gibi.

24 Ekim tanıtım, Aralık ta satışta diyor.
golf8.jpg

Yani 2-3 gündür dolanan şu fotograf?

Tayland da adrina lima  görünümlü trans hatun aldatmacası gibi?

İnanmayınız!

hallo-neuer-golf-weltpremiere-am-24-oktober-2019-erste-bilder-zum-neuen-vw-golf-8-6978.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu üstteki araba olsa olsa makamcıların altındakilere sistem yürüsún diye verdikleri clioların bir sonraki versiyondur.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+200 bin para verilecek aracın mk7 nin yanında offfff şekle bak !!dedirmesi lazım.

Showrooma gidince koltuğa oturunca adrenalin+tansiyon+şeker hepsini tavan yaptırırsa ne ala?

Bakın millet yeni bmw 3 alamıyor?(almıyor) şekil şemal 10 numara halbuki

Sebeb ? Tam tersi ! 360-380 benzinli 1.5 motor en dipten vergili  benzinli bir 3 kasa için mantık sınırının üzerinde..

Mk8 Golfü205 bin bandına kadar  almak için mantıklı sebebler olması lazım..

Mk7 nin üzerine kayda değer şekil şemal şart

Bu şekil şemal üzerine donanım gazları olmalı....mesela higline hayalet kadrana artık haritayı koymalılar...

Comfort da ön farlar artık led olmalı

Döşemeler artık miadını doldurdu...

Koltuk takımlarını değistirmeliler(istikbal mobilyadan da olur)

Sisler standart led olmalı

Jantlar?  highline için dijonlar rafa kaldırılmalı...sebring 17 standart highline jantı olur ama....yeni bir dizaynda yeni isimli bir jant şart....

Higlinda ön sinyallerde kayar tipte olabilir?

Yani yeni gazlar lazım?

Dünün aynısı bugünle yarın la zor satarlar! 

Sazanlama offf yeni kasa gelmiş !! Direk atlayayım ekonomileri geride kaldı..mantıklı atlamak lazım

@Savatage aynen 200 k bandında gerçekten çok yüksek fiyat. ıvır indirimi zivir indirimi , 170 li fiyatlara belki gözümü karartırım. benimki 100 küsür etse falan. ama mk8 'in beni azdırması lazım. 

bu arada geçenlerde vw bayisine gidip giriş paket passat baktım. 170 li fiyatlara.  1.5 tsı  150 gb dsg passat cazip duruyor. sonuçta d sınıfı. motor ve vites kombinasyonu cezbedici. gözüme batan highline golf'ten kötü koltuklar, kapıda plastik kalitesi ve manuel klima.. aslında içine oturunca bi süre sonra alışıyorsun. neden olmasın diye geçmedi değil içimden.. paket yükseldikçe vergi oranı tavan yapıyor. vergi sistemi boş arabalara yönlendiriyor insanları. hoş parası olan alıyor biniyor o ayrı.. patır patır satıyor namıssız passat..  :sofor:

Selamlar, daha yeni Golf 7.5 aldım 2017 model. Sizce Golf 8 çıktığında Golf 7 ve Golf 7.5 lerin fiyatları düşer mi? İkinci el fiyatları düşer mi?

@gokayozyer şu an 187 ye high/tdi/dsg/sunroof/app connect veriyorlar...

Sadece kasası değişmiş aynı donanım mk8 in helal ederi max +15000 den fazla olmaması lazım. buda 203 e denk gelir(anahtarı verecekleri fiyat)

Yani 170-180 arasına yine comfort gelir gibi.. 

24 ekim lansmanından sonra ben bu aracın aralık ayına falan yetişeceğini fiyat listesinin yayınlanacağını falan hiç tahmin etmiyorum!

Şubat 15 e uzar bu iş tr için.

O vakte fiyatlar çok değişir

@Savatage  makyajlı passatın , makyajsizdan daha alınabilir seviyelerde olduğunu duydum biyerlerden. eğer yeni golf de , bu şekilde alınabilir seviyelerde gelirse ve highline yerine comfort alabilirim. aynı motor ve altyapıda olursa. şu anki 1.4 tsı comfort ve high arasındaki gibi.  altyapıdan kastım bağımsız arka düzen. pisikolojik sanırım  ama torsiyponlu bi c sınıfı vw'ye binmek istemiyorum artık. bide dizel ile tsı arasındaki fark çok olursa , yine tsi alırım. zaten 1.5 tsi da iyi bi motor. ve 1.4 ten daha iyi tüketim verileri var kağıt üzerinde.. 

gelsin bakalım şenlensin ortalık ...

@gokayozyer şu an 187 ye high/tdi/dsg/sunroof/app connect veriyorlar...

Sadece kasası değişmiş aynı donanım mk8 in helal ederi max +15000 den fazla olmaması lazım. buda 203 e denk gelir(anahtarı verecekleri fiyat)

Yani 170-180 arasına yine comfort gelir gibi.. 

24 ekim lansmanından sonra ben bu aracın aralık ayına falan yetişeceğini fiyat listesinin yayınlanacağını falan hiç tahmin etmiyorum!

Şubat 15 e uzar bu iş tr için.

O vakte fiyatlar çok değişir
ben Doğuş'un 2019 model Golf 8 getireceğini düşünmüyorum, malum bizde model yılı olayı üretim tarihine bağlı artık.

o nedenle ocak şubat sipariş alırlar martta gelir Golf 8 ler diye düşünüyoum.

Geri
Üst Alt