Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@ogzogz aynen bundan 27 yıl önce sene 1992 tofaş sayesinde dijital gösterge vardı, makyajlı passatta hala yok yüksek alman kazıklamasının geldiği son nokta😀

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Golf835 fitüristik minamalist golf8
3664a498923ee0726c1dbf7d968c0871.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck Hocam otomobil magazincilerinin her türlü absürt tasarımını görmüştüm de bu en absürtü sanırım. Paint ile daha güzel yapılır. :lol:

Volkswagen’in son yayınladığı çizimler. Kişisel görüşüm daha modern ve daha albenili olacağı yönünde.

AB8D1FD9-E62F-4DBC-A806-1223B4B9C9BD.jpeg

B0722A75-D95E-4ABB-999D-DB61587012C9.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ayın sonuna doğru mu tanıtılacak?

Golf 8'e dair yeni fotoğraflar mevcut. Artık bunlar photoshop diyen arkadaşlar için üzücü vakitler yaklaşmakta. :)  Golf 8'de asıl değişim iç tarafta olacak. Bu yüzden dış tarafta tasarım anlamında araç küçük detaylar dışında tamamen karşımızda. Küçük detayların sonucunu da lansmanda görürüz elbette. Havalandırma ızgaraları, stoplar vs vs.

Stopların üzerinde kamuflajlı kaplama olduğu için değişik gözüküyor. Son fotoğrafta daha belli oluyor. 

o şey gündüz ledimi ?.. berbat ya.. bi woowww diyeceğimiz bi değişim olmamış. bide amblemde kabartma yok sanırım. çok basit görünüyor. 

ahh ah şunu tekrar koyayım.. 

11_6.jpg

@AhmetCakmak alışmadığımızdan olsa gerek çok basit görünüyor.  ya bi karakteri varmış bizim amblemlerin, bunu görünce anladım. 

bi çıksın bakalım bayilere gelsin umarım yanılıyorudur.. o ledler dalga konusu olur valla.. !

@AhmetCakmak alışmadığımızdan olsa gerek çok basit görünüyor.  ya bi karakteri varmış bizim amblemlerin, bunu görünce anladım. 

bi çıksın bakalım bayilere gelsin umarım yanılıyorudur.. o ledler dalga konusu olur valla.. !
Belki değişebilir ama güncel diğer Vag grubu araçlardan gördüğümüz kadarıyla öyle olma ihtimali de bir hayli fazla. O ledlere benzer yeni Skoda modellerinde mevcut mesela. Asıl fark iç tarafta olacak gibi duruyor. Vw ne yapsa tutuluyor hocam, o yüzden fazla heyecanlanmaya veya strese gerek yok. :)  

24 Ekim'de kesin olarak tanıtılacak.

@AhmetCakmak Yıl sonu veya başı da gelir o zaman sanırım? İlk bahara sarkmazsa tabi :)

Geri
Üst Alt