Aracıma vurup kaçmışlar

yarar42

Üye
İsim
Engin
Merhabalar, dün aracımı park ettim bugün sabah araca binerken gördüğümde aracımın çamurluk ve tamponu vurulmuş şekildeydi. Etrafta gören kamera vesaire var mı onu araştırıyorum. Bu karaktersizi tespit edebilirsem şikayet edebileceğim herhangi bir kurum yer var mı ne yapmalıyım? Bir diğer konu ise çamurlukta koruma folyosu vardı büyük ihtimalle boya bir zarar görmedi çünkü folyo sağlam durumda. Çamurluktaki göçük göçük düzeltmeyle düzeltilebilir mi acaba ne durumda? Yardımlarınızı bekliyorum. Böyle karaktersiz haysiyetsiz insanların nesli tükenir umarım. Vuruyorsun bari bir numara bir şey bırak karakter yoksunu. Misli misli çıkar umarım. 

E11D1166-0802-4F86-B53A-17C13F2E2EEE.jpeg

44ABD93A-FD34-4C06-A31D-0C6EABBB9E66.jpeg

Cok geçmiş olsun hocam gerçekten üzüldüm vurup kaçmasına ayrı bi üzüldüm insanlık bitmiş.

hocam geçmiş olsun benzer durum önceki arabamda başıma gelmişti. Çevre bölgelerdeki kamera açısına giren kamera kayıtlarına ulaşmaya çalışın. Genelde kayıtı paylaşmak istemezler. Plakayı tespit ederseniz şayet size vurduğu anı kendi telefonunuza çekebilirseniz yeterli olur kanıt için. Daha sonra karakola gitmeniz ve durumu bildirmeniz gerekiyor.

@onurmat sağolun arkadaşlar. Hocam görüntü bulabildinizmi şikayet falan ettiniz mi bir sonuç çıktımı

hocam benimde geçmişde bununla alakalı olarak bir durum oluşmuştu,trafik mahkemesine başvurun,onlar en kısa zamanda gerekli kameraları tespit ediyorlar ve geçmiş olsun

Geçmiş olsun hocam, bu ara tüm şanssızlıklar sizi buluyor. Allah daha büyüğünden korusun. 

@yarar42 Benim durumu açıklayayım size. Tekel bayinin görüş açısına giriyordu ancak paylaşmak istemedi polisler yanımızda iken. Ardından kayıt bulunamadığı için onlar karakola geri döndüğünden tekel sahibi bizi içeri çağırdı ve görüntü kayıtlarını ondan aldığımı söylememek kaydıyla bana açtı. Ardından plakasını kayıtlardan aldım ve karakola bu plakalı araç aracıma vurup kaçmış diye belirttim kendileri plaka  no sundan araç sahibine ulaştı.

Araç sahibi kendisinin ist da fuarda olduğunu kazayı yapanın ise karısı olduğunu benim araç camımdaki numaramı aldığını ilk fırsatta aramayı düşündüğünü söyledi.

Amir bana kişi iletişim bilgilerini vs bunları verdi. Araç sahibini aradım hemen dediki masrafın neyse karşılayacam bana 2 gün ver. Ok dedim. İki gün sonra buluştuk kaza tutanağını doldurduk. Olay bu şekilde çözüldü.  

Cok uzun is ugrasmaya degmez. Benim basima geldi ilk 7 m de. 3 tane kamera goruntusu buldum -ki yaptigim is illegalmis- hem carpma ani hem de araci takip icin kacarken kullandigi guzergahlardan.. Aracin plakasini bi turlu okuyamadim.. Beyaz bir auris ti.. Islerim de coktu pesine dusemedim.. Oyle kaldi.. :/  Polis de zaten abi hic ugrasmaaaa bosfer, cay soyliyim mi dedi.. :D

Çok geçmiş olsun. Plaka bulursanız çarpıp kaçmanın da ayrıca cezası var. Umarım plaka bulursunuz. 

@yarar42 Benim durumu açıklayayım size. Tekel bayinin görüş açısına giriyordu ancak paylaşmak istemedi polisler yanımızda iken. Ardından kayıt bulunamadığı için onlar karakola geri döndüğünden tekel sahibi bizi içeri çağırdı ve görüntü kayıtlarını ondan aldığımı söylememek kaydıyla bana açtı. Ardından plakasını kayıtlardan aldım ve karakola bu plakalı araç aracıma vurup kaçmış diye belirttim kendileri plaka  no sundan araç sahibine ulaştı.

Araç sahibi kendisinin ist da fuarda olduğunu kazayı yapanın ise karısı olduğunu benim araç camımdaki numaramı aldığını ilk fırsatta aramayı düşündüğünü söyledi.

Amir bana kişi iletişim bilgilerini vs bunları verdi. Araç sahibini aradım hemen dediki masrafın neyse karşılayacam bana 2 gün ver. Ok dedim. İki gün sonra buluştuk kaza tutanağını doldurduk. Olay bu şekilde çözüldü.  
Geçmiş olsun, koruyucu folyo var sa boyada çizik veya sıyrılma gibi bir sorun yoktur ancak yer biraz sıkıntılı, göçük giderilirken boyada kılcal çatlama olabilir. ustanın yavaş yavaş itina ile yapması lasım

Cok uzun is ugrasmaya degmez. Benim basima geldi ilk 7 m de. 3 tane kamera goruntusu buldum -ki yaptigim is illegalmis- hem carpma ani hem de araci takip icin kacarken kullandigi guzergahlardan.. Aracin plakasini bi turlu okuyamadim.. Beyaz bir auris ti.. Islerim de coktu pesine dusemedim.. Oyle kaldi.. :/  Polis de zaten abi hic ugrasmaaaa bosfer, cay soyliyim mi dedi.. :D
İzmir'de de sebebini bilmediğim böyle bir rahatlık var.

İzmir'de de sebebini bilmediğim böyle bir rahatlık var.
Adana da oldu ya benim olay :/ Park halinde geri manevra yapan kadin surucu muhtemelen fren yerine gaza basmisti carpma ani goruntulerine gore.. Ki manevra yaptigi yerden tir doner..

Adana da oldu ya benim olay :/ Park halinde geri manevra yapan kadin surucu muhtemelen fren yerine gaza basmisti carpma ani goruntulerine gore.. Ki manevra yaptigi yerden tir doner..
Siz kimin nasıl ne yaptığını görmüşsünüz şükür ki, ben İzmir Vosmer'den saat 17.30 da 0 km olarak teslim aldığım aracı ertesi gün 13.00 civarı otoparkta sacı görünene kadar çizmişlerdi, görevlilere sorduğumda bişey olmaz abi gibi sözleri çok rahat bir tavırla sarf etti.

Geri
Üst Alt