Jump to content

Recommended Posts

Ürün Adı:  Durban Jant ve Lassa Lastik

Detaylar:  Merabalar; Kondisyonu iyi durumda olan 1 takım jant ve lastik satılıktır her ikisi iyi durumdalardır. 

Jantlar 18 inç durban (replika). 5x112-18"

Lastikler Lassa driveways sport 225/40/r18   yıl2018 (5000 km kullanıldı.)

Fiyat:  2200 TL

Fotoğraf:  20190224_120226.thumb.jpg.d6ebc6dbd748aa0e61d76ff916348398.jpg20190115_211907.thumb.jpg.0bb99695a44508f3e8fb5b91069c4134.jpg20190115_211826.thumb.jpg.4980e675541ede508cbcdd637a9d69f2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yagizyolveren
      merhaba arkadaşlar bugun golf 7 1.2 tsi manuel aracıma ilk defa servis dışı bakım yaptırdım. kullanılacak olan yağın markasını sorduğumda vw servisinin artık shell yağ kullanmaya başladığını bu yuzden shell kullandıklarını söylediler açıkcası pek anlamadığım için tamam dedim Shell Helix HX7 Pro AF 5W-30 yağ kullandılar internetten golf 7 1.2 tsi için shell yağ arattığımda ise Shell Helix Ultra 5W-30 çıkıyor bu iki yağ arasında ne gibi bir fark var aracımda sıkıntı olur mu yardımcı olursanız sevinirim ayrıca filtreleride wunder diye bi marka takmışlar bu marka hakkında bigisi olan var mı?
       Yanıtla
    • Yazan: ismailtnc
      Merhaba Arkadaşlar;
      Aracım 2015 1.2 TSI Confortline 36.500 Kilometrede

Aracın ilk sahibiyim sıfır aldım sol ön çamurluk park halinde başka bir aracın çarpması sonucu değişim yapılmıştır 1 parça değişen bir parça da lokal boya mevcuttur bunlar batı otomotiv de yapıldı.

Tüm bakımları Denizli Batı Otomotiv yetkili servisinde yapılmıştır. Ön fren balatalarını da son bakım da değiştirilmiştir.

Kasım ayında yaklaşık 250 TL’ye ön arka silecekleri değiştirildi.

Kilometresi orijinaldir.

Araç içinde hiç sigara içilmemiştir.

Fenni muayenesi Mart 2020’ye kadar devam etmektedir.

2019 mart sonuna kadar da aracın garantisi devam etmektedir.

İlave Paketler;

Sürüş paketi ( Hız sabitleyici, Ön arka park sensörü )

Işık paketi ( Yağmur sensörü, Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, eve geliş evden gidiş ışıkları karanlık olduğunda 30 saniye boyunca yakıyor )

Far sensörü otomatik yanan farlar, dönüşe duyarlı sis farları, ışıklı makyaj aynaları, geri vitese alındığında otomatik olarak aşağıya hareket eden sağ dikiz aynası.

Standart Donanım;

Alcantara bej renkli koltuk döşemeleri
      Ön ve arka kol dayama
      İç ambians aydınlatma
      Ön-arka park sensörleri
      Viraj aydınlatma sistemi
      Isıtmalı yan aynalar
      Star-stop özelliğini
      Yokuş kalkış desteği
      Elektronik park freni
      Yol bilgisayarı
      Lastik basınç sensörleri
      Yorgunluk algılama sistemi
      Sürücü ve yolcu koltuğu bel desteği
      Soğutmalı torpido
      8 hoparlör, Sd kart okuyucu, Aux-in girişi
      Bagajda 12v soket
      Sürücü ve yolcu tarafı eşya gözü
      Far yükseklik ayarı
      Klimatronik klima

• Yazan: Akdnz
      2015 golf 7 1.6 tdi Yakit filtresi aloparcadan mann kisa tip olani geldi.servis uzun tip olani olmali diyor.Yakit filtresi ile ilgili net bilgisi olan var mi? Farki ne, kisa tipin nasil bir dezavantaji olabilir? Geri gondermeli miyim? Mann uzun tip bulamazsam ayni kalitede bizim araca hangi marka ve model filtre alayim? Teşekkürler..
    • Yazan: Akdnz
      Merhaba dostlar,
      1.6 tdi golf 7 110 luk araca 4.yillik bakimi icin 1400 tl fiyat verildi.1280e indireceklerini soylediler.Neyse ben mann filtreleri ve castrol 5w30 ll yagi alarak kendin bakımını yapmak istedim.Daha onceki araclarimda kendim yapiyordum.
      Aracin kitapcigini inceledigimde sikma torku degerlerini goremedim.
      1.si karter tapasi sikma torkunu bileniniz var mi ?
      2.yakit filtresini degistirirken hava yapmamasi icin mazot ekleme haricinde dikkate almam gereken bir konu var mi?
      Tork degerlerini bulabilseydim, uygun tork anahtari alarak yag degisimini de kendin halletmek istiyordum.
      Bir diger konu da soyle her isime yarayacak ozellikle aracla ilgili, lokma anahtar seti onerisi var mi? (Izeltas harici uygun ve kullanisli bir takim)
    • Yazan: Cemoo
      Ürün Adı:  Jant+Lastik
      Detaylar:  25-30 bin km kullanılmış lastikler mevcuttur,Hankook lastikler 205/55/16,jantlarda herhangi kırık vs yoktur.
      Fiyat:  1750
      Fotoğraf: