(D)URBAN REPLİKA JANT TAVSİYE ve YORUMLARINIZ GOLF7

ykeskmer

Üye
İsim
yakup
Slmlar,

Golf 7 Midlineplus aracımın jantlarını (d)urban ile değiştirmek istiyorum. Piyasada binlerce ürün var replika olarak. 

Replika jant'lar için güvenlik, sağlamlık ve kullanım yorumlarınız nasıl olur acaba?

Resim ekliyorum, yorumlarınız ve tavsiyelerinizi merakla beklerim, tşkler

1.JPG

2222222.JPG

2 Senedir kullanıyorum derin çukurlara da girdim sorun yaşamadım ama tabi orijinal her zaman orjinaldir

17 '' orjinal dijon ya da madrid jant tavsiye ederim. 18 '' jant ve üstü jantlar eğer spor süspansiyonunuz yok sa ki midline plus diyorsunuz üzerinde orjinal 15 '' Lyon jantlar vadır. Aracınızı gereksiz yere sertleştirmiş, ön düzenini ve süspansiyonunu gereksiz yere yormuş olursunuz. Replika jantlar biraz şans işi bazı kullanıcı arkadaşlarda memnun olan da var şikayetçi olan da !

Şahsen yeriniz de olsam çıkma 17'' dijon( highline jantı) ya da 17'' Madrid ( Allstar Jantı ) bakardım. Forum da satanlar oluyor. Konuları takip edip iletişime geçmeniziı tavsiye ederim.

Polo aracımda uzunca bir süre replika durban kullandım shlk markaydı valla çok çukura düştüm ama en ufak bir sıkıntı yaşatmadı çok şükür. Yinede replika işi şans işi birde iyi araştırıp tse onaylı bir markadan almak lazım illa replika alınacaksa

Replika almak paranızı çöpe atacak kadar hem çok riskli hem normale göre daha ağır., 

Ülkemizde dünyaca ünlü araba firmalarıma jant üreten CMS, Keskin, Kormetal gibi firmalar varken., doğru düzgün test bile yapılmayan, TSE onayı olmayan replika jantlara yönelmek mantık dahilinde değil..

Replika jantlar için forumun %97 si güvenlik sorunu olduğunu düşünüyor! Çoğunluk haklıdır gibi.

%3 lük kısımda bende replika kışlık jant kullanıyorum . Gerçi bu kışı ve geçen kışı yazlıklarla geçirdim . (Tropikal Ankara'da kış lastiği yalan oldu)

• Beğen
Tepkiler: SCC
meraba aracımda takılı kondisyonu iyi durumda olan 1 takım lastikli var. Paraya çevirmek istiyorum düşünürseniz yardımcı olurum. 

Lastikler Lassa driveways sport 225/40/r18   yıl2018

Jantlar 18 inç durban. 8 aydır sorunsuz kullanılıyor.Ekli dosyayı görüntüle 19219

peki arkadaşlar,

15" durban, 

195/65/15 ölçülü lastikte nasıl durur. Ekonomik olarak şuan sıkışıklığım var, lastik değiştiremeyeceğim.

nasıl durur, çok sırıtır mı, çamurluk arası boşluk olur mu yada aynı ölçüde mi olur. 

peki arkadaşlar,

15" durban, 

195/65/15 ölçülü lastikte nasıl durur. Ekonomik olarak şuan sıkışıklığım var, lastik değiştiremeyeceğim.

nasıl durur, çok sırıtır mı, çamurluk arası boşluk olur mu yada aynı ölçüde mi olur. 
15 inç takarak boşuna hiç masraf etmeyin şuanki jantlarınızdan bir farkı olmayacak hemde bu durum için orjinal çıkarıp replika takmış olacaksınız.Replikaya karşı değilim imkanlar onu gerektiriyorsa ama 18 inç takmış olsanız görüntüye değer diyeceğim.

@ykeskmer 2 yıldır kışlık lastik için aldığım 16 madrid kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim alırken çin almayın kaliteli yerli üreticiler var onları tercih ederseniz hem yedek aradığınızda hem de kalitede sıkıntı yaşamazsınız.

Geri
Üst Alt