Volkswagen T-Roc R Görücüye Çıktı

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'ye gelen T-Roc'ı forumda paylaşmıştık. O haberler ardından bugün T-Roc R medyanın beğenisine sunuldu. 2.0 tsi 300hp Golf R motoruna sahip olan T-Roc R'ın 0-100 km/s verisi 4,9 saniye. 

VW-T-Roc-R-2019-1200x800-a7da8ac001755827.jpg

VW-T-Roc-R-2019-1200x800-34dfcdf2569e9918.jpg

VW-T-Roc-R-2019-1200x800-b9d06f5e1a1acda2.jpg

VW-T-Roc-R-2019-1200x800-1798f7f40bf76437.jpg

Güzel görünüyor bence, özellikle de eksozlara hasta oldum :)

Pek alınacak bi fiyata gelmeyeceği kesin ama. Sipariş ile gelir anca o paraya da kimse sipariş vermez gibi geliyor bana

Diğer versiyonlar işe yaramazda
Bu R versiyonu fena değilmiş. Sonuçta R motoru var

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç B+ segment., Yabancı alman youtube kanallarından biri aracı incelerken ısrarla C segmenti diye belirtiyor ve Golf’ün SUV olarak müdaili diye video’da vurguluyor., Araç kalite anlamında Golf ‘ün jeep müdaili olmaktan çok çok uzak., 

Yazışmalarımızda bu aracın Suv C segmenti olamayacağını söylememe rağmen bu bilgiyi kendilerine VW ‘nin söylediğini söylüyor., yine söylüyorum bu araç C Suv segmenti asla olamaz., Araç B+ segmentinde 

Aynı alman kafayı mı yemiş nedir., Tiguan için D Suv segmenti diyor., Yani Tiguan passatın jeep kategorisindeki müdailiymişş., Tam bir deli saçması.. 

T-Roc kardeşi Audi Q2 gibi B+ segmenti bir araçtır..

Bu aracı tek sevemeyen benim sanırım. Tiguan golf kırması saçma sapan bir şey ortaya çıkmış gibi geliyor :)

Bu aracın kalite tenekeden hallice. Gidip inceledim sert plastik her yeri. Buna para vereceğine Duster alırım.

@yusuf t-roc için aynı fikirdeyim. Arkadaşın Duster'ina bindim gecen gün arabanın güneşliginde dikkat arac takla atabilir uyarısı vardı. 🤣T-roc duster kadar kötü değil.

@yusuf t-roc için aynı fikirdeyim. Arkadaşın Duster'ina bindim gecen gün arabanın güneşliginde dikkat arac takla atabilir uyarısı vardı. 🤣T-roc duster kadar kötü değil.
Verdiğim parayı ondan çok hakeder :)  daha iyi değil. 

Bizzat gidip baktım uzaktan bakinca kalite algısı var ön camda dla far icin kamera mevcut donanimlar guzel ama direksiyona baktım cruise control yok üzdü o anda . İç komple sert plastik , renault capturdan farki yok malzeme kalitesi cok net söyleyebilirim 

Jettayı getirip satmayan doğuş tiguan varken bunu ne diye getirip satar anlayamadım.

Geri
Üst Alt