Golf 7 R hikayesi(merak ettiğiniz herşeyi buradan sorabilirsiniz)

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Bu başlık altında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz,becerebildiğim ölçüde yanıtlamaya çalışırım.

İnceleme başlığı altında son bir konu daha açacağım fakat anlatım tarzım herkesin hoşuna gitmeyebilir veya sorularının cevabı olmayabilir diye buradan ayrıntıların dibine vurabiliriz...

Umut dedi:
Bu başlık altında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz,becerebildiğim ölçüde yanıtlamaya çalışırım.

İnceleme başlığı altında son bir konu daha açacağım fakat anlatım tarzım herkesin hoşuna gitmeyebilir veya sorularının cevabı olmayabilir diye buradan ayrıntıların dibine vurabiliriz...
Benim merak ettiğim konu kendine hakim olabiliyor musun Abi, yani sakin sakin, gaza basmadan, o beygirlerin bağırışlarını duymadan gidebiliyor musun, gidiyorsan nasıl başarıyosun, ben burda 122lik tsı la ayağıma hakim olamıyorum  8D

fcsrn dedi:

Benim merak ettiğim konu kendine hakim olabiliyor musun Abi, yani sakin sakin, gaza basmadan, o beygirlerin bağırışlarını duymadan gidebiliyor musun, gidiyorsan nasıl başarıyosun, ben burda 122lik tsı la ayağıma hakim olamıyorum  8D
Güzel  soru.Normal  trafik seyrinde mümkün olduğunca kurallara uyarım ama bazen önüne insanlık dışı kırarlar veya sıkıştırırlar ya ozaman gerekli cevabı vermeye çalışırım.Hiç bir sebep yokken ışıkta önde beklerken birden topuklayabilirim.Veya gecenin sessizliğinde çıkıp turlayabilirim.Daha önce Leon cupra kullandığım için bazı yönlerimi körelttim.Sonuçta kendine hakim olmak zorundasın. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar...

Isiklarda veya trafikte abi cok guzel yapmissin arabayi veya bu gercek R mi diye soran oldumu :D

erkanwrc dedi:
Isiklarda veya trafikte abi cok guzel yapmissin arabayi veya bu gercek R mi diye soran oldumu :D
Yok olmuyor.Zaten arabada hazır bir plaket var ilk sorana plaket verecem  :D Şaka bi yana araç dikkat cekmedigi için genelde jant egzoz yapmış arabaya diye düşünüyorlardır.Kafasını çevirip bakan kimseye denk gelmedim daha.

Abi biz yaklaşık 9 saniyede 0-100 çıkabiliyoken sen 5 saniyede çıkıyorsun. Bu nasıl bir duygu acaba yahu nerdeyse ferrari mübarek :D aşık atabilen oldu mu :)

Umut dedi:
Yok olmuyor.Zaten arabada hazır bir plaket var ilk sorana plaket verecem  :D Şaka bi yana araç dikkat cekmedigi için genelde jant egzoz yapmış arabaya diye düşünüyorlardır.Kafasını çevirip bakan kimseye denk gelmedim daha.
Boşuna kuzu postuna bürünmüş kurt demiyorlar  :)

Umut dedi:
@Umut  bende ön panjurda  R logosu var logoyu gören soruyo  :)

SerkanG dedi:
Abi biz yaklaşık 9 saniyede 0-100 çıkabiliyoken sen 5 saniyede çıkıyorsun. Bu nasıl bir duygu acaba yahu nerdeyse ferrari mübarek :D aşık atabilen oldu mu :)
Bak ya ben bu mesajı mobilden cevaplamıştım ama görünmüyor,bi terslik olmuş neyse...

Buyurun gelin bu duyguyu beraber yaşayalım...Aşık atan illakide her zaman olur o anki ruh halime kalmış cevap vermek,bir de arabada genelde çocukta olabiliyor, hoş o bayılıyor gazladımmı...

@kimi-emd  umudumu kaybetmiyorum,bir gün ama bir gün biri mutlaka soracaktır. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kimse sormamış ben sorayım bari ortalama tüketim kaç lt şuan.

Umut dedi:
Bak ya ben bu mesajı mobilden cevaplamıştım ama görünmüyor,bi terslik olmuş neyse...

Buyurun gelin bu duyguyu beraber yaşayalım...Aşık atan illakide her zaman olur o anki ruh halime kalmış cevap vermek,bir de arabada genelde çocukta olabiliyor, hoş o bayılıyor gazladımmı...

@kimi-emd  umudumu kaybetmiyorum,bir gün ama bir gün biri mutlaka soracaktır. :D
Ben de uzak değil tarsustayım abi kim bilir belki bir gün görüşürüz realde falan :)

@ahmet3976  herhalde 10 lt nin altında değildi yarın bir bakayım uzun süreliye...

@SerkanG  tabiki istediğiniz zaman...

Umut dedi:

Değerli Umut Hocam;

gerçekten faydalı ve hep olmasını istediğim bir başlık.

Ne kadar fazla şey var bu kuzu postuna bürünmüş kurt için soracak....

Ellerinize sağlık şimdiden.

Ama en çok da forumuzu bu denli sahiplenerek markalaştırma gayretleriniz için minnettarım..

silvershadow dedi:

Değerli Umut Hocam;

gerçekten faydalı ve hep olmasını istediğim bir başlık.

Ne kadar fazla şey var bu kuzu postuna bürünmüş kurt için soracak....

Ellerinize sağlık şimdiden.

Ama en çok da forumuzu bu denli sahiplenerek markalaştırma gayretleriniz için minnettarım..
Rica ederim,sizin sayenizde ben de bu düzeyli,keyifli ortamda olmaktan gayet memnunum.Tabiki bütün arkadaşların her biri ayrı bir güzellik ama sizin katkılarınız ve varlığınız bir başka... :( '

Geri
Üst Alt