A3 kamera tavsiye verebilecek var mı

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar bir arkadaşım a3 sedanına geri görüş kamerası arıyor, a3 için kamera önerisi olan var mı ve nelere dikkat etmesi lazım? Oem kamera pahalı aynı işi gören daha uygun kamera tercihtir. Direksiyon hareketli ve sensörüde gösteren uygun kamera var mı?

Ya orijinalini taktırsın yada girmesin hiç çünkü piyasa ürünlerinden isteğiniz verimi alamayabilirsiniz. 

Çin malı olan ürünlerde Audi araçlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arka park sensörü var ise araçta, kamera ekranın dan çıkınca görsel park ekranı kaybolmuyor Yani radyo veya media ekranına tekrar geçmiyor.

Orjinal olmayan ürün alacaksanız görsel park ekranın dan feragat etmeniz gerekecek.

Kodlama ile kapatırsanız kamera ekranından çıkarak standart çalışmaya başlayacaktır

olacak ise orjinal kamera taktırmanız daha iyi olur. 

@necati 

Çin malı olan ürünlerde Audi araçlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arka park sensörü var ise araçta, kamera ekranın dan çıkınca görsel park ekranı kaybolmuyor Yani radyo veya media ekranına tekrar geçmiyor.

Orjinal olmayan ürün alacaksanız görsel park ekranın dan feragat etmeniz gerekecek.

Kodlama ile kapatırsanız kamera ekranından çıkarak standart çalışmaya başlayacaktır

olacak ise orjinal kamera taktırmanız daha iyi olur. 
Yani hem orginal olmayan kamerada hem görüntü hem park ekranı çalışmıyor mu? Yanlış mı anladım ?

Yanlış anlamışsınız. Kamera çalışıyor. 

Geri vitese taktınız kamera görüntüsünü aldınız. Geri vitesinden çıktığınız zaman kamera ekranından çıkıp görsel park ekranında kalıyor.

Media veya radyo ekranına tekrar dönmüyor. Back butonu ile siz media veya radyo ekranına tekrar geçebiliyorsunuz 

@necati bu durum tüm orginal olmayan kameralarda oluyormu hocam?

2 adaet araca çin malı olan kameradan taktım bu durum ile karşılaştım. Görsel park ekranını kodlama ile kapatınca normal çalışmaya başlıyor. 

@necati bu ürün aliexpreste oem yazıyor, 600 tl civarı sizce alınır mı orginalmidir

EB4B2066-8B27-4DB9-803A-918CE75A4237.jpeg

Arkadaşlar bir arkadaşım a3 sedanına geri görüş kamerası arıyor, a3 için kamera önerisi olan var mı ve nelere dikkat etmesi lazım? Oem kamera pahalı aynı işi gören daha uygun kamera tercihtir. Direksiyon hareketli ve sensörüde gösteren uygun kamera var mı?
Benim MK6 da yaptığım gibi çözülebilir.

Plaka aydınlatmasındaki kamerayı kül tabağı olan yere konumlandırdığım 4,5 inçlik bir ekrandan görüntüyü almıştım.

20180217_171707.jpg

Geri
Üst Alt