Park halinde vurdular. Umarım nazardır...

Geçmiş olsun @yusuf hocam... allah beterinden saklasın bagaj da boya atması yok ise göçükçüler halleder..

kazanın olusuna bakarsak jetta ya yandan vurmuslar o da kayarak size vurmuş
Tahmin çok doğru hocam. Yetkili Servis ne derse onu yapacağım. Su alma sorunu malum. Değişsin derse değişirim. Bu değişim yüzünden arabayı almayacak varsa gitsin başka araba baksın :)

@Serkanasn şahsen bu kazada değişirse daha orjinal olacak benim için. Kamera biraz yan gösteriyor. Düzeltilmesi eskisi gibi olmayacak ise değişsin. Sıfır bagaj kapağım olur. :)  benim arabamı alacak şanslı kişi buna takılırsa kendi kaybeder :)  

Tahmin çok doğru hocam. Yetkili Servis ne derse onu yapacağım. Su alma sorunu malum. Değişsin derse değişirim. Bu değişim yüzünden arabayı almayacak varsa gitsin başka araba baksın :)
Doğru diyosunuz hocam fotolara bakılır araba alınır cok büyük bir kazası olmadığı anlasılır :)  yeni takmiş oldugunuz  stoplarınızda problem varmi hocam ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğru diyosunuz hocam fotolara bakılır araba alınır cok büyük bir kazası olmadığı anlasılır :)  yeni takmiş oldugunuz  stoplarınızda problem varmi hocam ?
Sol ikisinde çizik var. Alttan ve arkadan darbe var mı emin değilim. Yarın serviste belli olacak. 

çok geçmiş olsun , Allah korumuş sizi

Geçmiş olsun. 

Hiç adaletli bir kaza olmamış. Resmen durduk yere araca göktaşı düşmüş.

8/8 değil  

8888/8888 kusurlu jetta

Çok geçmiş olsun, geçen yılda araba 1. yılını doldurmadan karşı şeritten gelip bana önden çarptılar, açıklaması telefonla oynuyormuş, cana gelmesin yapılır, unutulur.

Geçmiş olsun, Allah daha beterinden korusun. 

Geçmiş olsun. Yalnız bu hasar için bagaj kapagi degisirse yazik olur. İnanın hasar kaydi icin vs demiyorum bunu. Arabaya yazik o kadar sok tak vs olacak. 

Nazar değdi anlaşılan, Allah beterinden korusun. Cana geleceğine mala gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun. Yalnız bu hasar için bagaj kapagi degisirse yazik olur. İnanın hasar kaydi icin vs demiyorum bunu. Arabaya yazik o kadar sok tak vs olacak. 
Hocam sökme takma iki civata. Boya olacak olursa sökme takma yine olacak. Bir fark yok. Boyasız yaparsa servis yaptırım ama yoksa değişim isteyebilirim 

Geçmiş olsun @yusuf hocam ayni saatte banada arkadan çarptılar. Bendeki hasar daha az. Arkadaki arabanın 2 airbag patladi. Bende servise gidicem bakalim ne olacak. 

20190221_192734.jpg

20190221_191101.jpg

@aydin çok geçmiş olsun hocam. Arka tampon kısmı yeterince sağlam golf için. Çoğu araçta bu şekilde orası ayrı :)

Geçmiş olsun.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun arkadaşlar.

Cana geleceğine mala gelsin diyorum, elden başka bişi gelmiyor malum.

Geri
Üst Alt