2019 model Golf 7,5 ne zaman TR ye gelir ?

Seastar76

Katılımcı Üye

İsim
Sea
Arkadaşlar, merhaba. 1,4 TSI  125 PSI manuel highline düşünmekteyim. Highline pakete ilave hangi opsiyonlar sizce olmaz sa olmaz ? birde manuel de ACC kullanan varmı ? izlenimler lütfen 

Eldeki depodaki parktaki 2018 modelleri eritmeden pek 2019 modeller gelmez gibi

Ayrıca 2019 lar 1.4 tsi değil 1.5 tsi (150 hp) olarak gelir muhtemelen.

Arkadaşlar, merhaba. 1,4 TSI  125 PSI manuel highline düşünmekteyim. Highline pakete ilave hangi opsiyonlar sizce olmaz sa olmaz ? birde manuel de ACC kullanan varmı ? izlenimler lütfen 
Manuel viteste acc kullanıyorum, acc olmazsa olmazim artik düşünmeden ekleyin opsiyona 

Cam tavan spor süspansiyon discover pro mutlaka ekletin.

Manuel viteste acc kullanıyorum, acc olmazsa olmazim artik düşünmeden ekleyin opsiyona 
Antalyada Başaran bayiide ST ne sordum, hiç manuele ACC satmadım dedi. stoklarda hiç Golf kalmamış, 15 marta kadar da sipariş geçemiyorlarmış. Ana sitede araç oluşturucu güncellemedeyiz diyor. sanırım stoklar bitti 

Doğuş oto danışma hattını arayın size tüm Türkiyedeki bayilerde aradığınız aracın sorgusunu yapsınlar, ankara istanbul bursa izmir malatya Elazığ nerde varsa bilgi veriyorlar, sonra bayiyi arayıp pazarlık yaparsınız.

7.5 kasada 1.5 yeni motorlar gelecek mi TR ye 8 den once ?

Antalyada Başaran bayiide ST ne sordum, hiç manuele ACC satmadım dedi. stoklarda hiç Golf kalmamış, 15 marta kadar da sipariş geçemiyorlarmış. Ana sitede araç oluşturucu güncellemedeyiz diyor. sanırım stoklar bitti 
Hocam satmamis olmalari biseyi değiştirmez, acc mutlaka ekletin , front asist ve city emergency brake icin bile deger , ayrica ben sürekli kullanıyorum muazzam rahatlık sağlıyor, tsi motorda dusuk devirde hizlanmada sorun olmuyor ayrica zaten eger vites yüksek gelirse yol bilgisayari ekraninda motor devrini uyarlayin diye uyari çıkıyor 

@Seastar76 Öncelikle ekran büyüklüğü farkı var discover pro nun ve telefonu kablo ile bağlamadan navi vs gibi şuan tam hatırlayamadığım birçok özellik birde iki adet yuvarlak buton discover pro da yok yani tamamen dokunmatik.

@forjust1day bu acc yi manuele nasıl ekletebiliriz front assitte geliyor mu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet geliyor hocam ben montaji kendim yaptım forumda konusu mevcut tabi acc ile birlikte yeni nesil 3Q kamerada taktım ön cama serit takip icin radar ile birlikte kodlandi 

Geri
Üst Alt