Golf 7 R hikayesi(videolar)

Ses deliiiii :) Aracin icerisine yansiyan ses R da gercek sesmi yoksa gti daki gibi elektronikmi

@maniax Teşekkürler,ben içinde bişe yapmıyom zaten gaza basyorum okendi gidiyor :D

@yusuf    Teşekkürler...

@Süleyman_01  Teşekkürler...Aleykum selam.

@fcsrn      Teşekkürler...

@MSE        Ahhhh!Muhammed ahhh! Ben nere gidem derdimi kime anlatam :D ...Valla kızanlar olacak ama belki ben önyargılıyım,belki ileride fikrim değişecek ama dsg ye alışamadım(3 hafta-1300 km) manuel olsa manuelini kullanmak isterdim...Nasıl bir insanım ben de bazen kendimi anlayamıyorum(aslında bazen değil çok zaman 8D )

@gdervisoglu  Rica ederim buyurun gelin beraber binelim...

@SerkanG  Teşekkürler...İnceleme için biraz kafa yorayım diyorum o da zaman istiyor,ya da Allah ne verdiyse bi dalarım belkide,sınavmı ki bu çalışayım :D

@Orhan Hoca  Yok hocam ya...Zaten araç dikkat çekmediği için ancak golf veya araba tutkunu biri olacakta anlayacak...

@KabileReisi    Teşekkürler...

@zambor007    Trafikte en nefret ettiğim şeyden biri,solu kapatıp yavaş giden veya yeşil yanarken yavaş giden ama sarı yanınca hızlanıp kırmızıda geçip beni de arkasında ışıkta bekleten ....lar.  Bipli yerde de bu durum var ışık yeşil adam önümde gidemiyorum ama o kırmızıda geçti...Adana da sarı ışık yeşil gibi kullanılır,kırmızıyı da takmayan toplu taşıma aracı ve resmi araç çoktur,kurala uyarsan kaza yaparsın... s=s20

@reko  Teşekkürler...

@cradlemelih  Teşekkürler...Sadece buradayım zaten.Paylaşımlarımda da www.golftutkusu.com fligranı olacak :'(.Bu ortamı seviyorum :( '

@silvershadow  Teşekkürler.. Teşebbüs ettim.Muhtemelen hafta sonu koyarım bi video.

@CMasteR    Teşekkürler...Ahh!Ahhhh! İşte doğuş manuel satmıyor ki dsg almak zorundasın s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20 s=s20

@erkanwrc    Teşekkürler...Bunun cevabını ilerleyen videolarda vereceğim...

Son 45 dakikadır bu iletiyle uğraşıyormuşum yahu,bi ara uyuyayımda sabah işe gitcez :D

Umut dedi:
@MSE        Ahhhh!Muhammed ahhh! Ben nere gidem derdimi kime anlatam :D ...Valla kızanlar olacak ama belki ben önyargılıyım,belki ileride fikrim değişecek ama dsg ye alışamadım(3 hafta-1300 km) manuel olsa manuelini kullanmak isterdim...Nasıl bir insanım ben de bazen kendimi anlayamıyorum(aslında bazen değil çok zaman 8D )
Abi manuel kullandığını düşün. Manuelde ne yapmak istiyorsan aynısını DSG'de de yapabilirsin. O sistem yanlış bişey yapmana izin vermez zaten. Kurcala dene yanıl nolcak sanki  8D

O değil de Medline'ın ordan CarrefourSA ışıklarına kadar ne bastın abi etkisindeyim hala :D ben para biriktirmeye başlayayım bitane de bana alalım

MSE dedi:
Abi manuel kullandığını düşün. Manuelde ne yapmak istiyorsan aynısını DSG'de de yapabilirsin. O sistem yanlış bişey yapmana izin vermez zaten. Kurcala dene yanıl nolcak sanki  8D

O değil de Medline'ın ordan CarrefourSA ışıklarına kadar ne bastın abi etkisindeyim hala :D ben para biriktirmeye başlayayım bitane de bana alalım
Ben basmadım araba kendi gidiyor  8D

İnşallah Muhammed ben de isterim düşünsene R ları çekmişiz petrole orada başlayan muhabbet yolda senkronize olmuş.

erkanwrc dedi:
Ses deliiiii :) Aracin icerisine yansiyan ses R da gercek sesmi yoksa gti daki gibi elektronikmi
Değerli Hocam,

Hayatımdaki nadir hayal kırıklığı yaşadığım durumlardan birisi kayıttan çalınan bu sesin bir V8 e ait olduğunu duyduğum andı...

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

Hayatımdaki nadir hayal kırıklığı yaşadığım durumlardan birisi kayıttan çalınan bu sesin bir V8 e ait olduğunu duyduğum andı...
Hadi yaa buda mi gol degil :D gurul gurul gelince suphelenmedim degil ama bunda egzoz homurduyor belki gercektir diye umutlandim bu zimbirti kapatilabilse fena olmucak.veya bizim araclara takabilsek :)

Yeni bir video ekledim,ilk mesaja bakınız...

Hocam birde gece araç içini gösteren gezinti video su yaparsanız çol güzel olur.sakin kullanım müzikli

Egzoz patirdamasina doyduk elinize saglik iyi geldi yatmadan once :)

@Umut Eline sağlık Umut Abi güzel video olmuş özellikle egzos patırdamaları,

Sormak istediğim iki şey var,

1; Murat Abi dediğinden beri aklıma takıldı, içeri gelen motor sesi V8 bir motorun sesi ve bu kayıttan geliyorsa bu sistemi bizim araçlara da uygulama şansımız var mıdır  8D

2; Bu video için çekimler bittiğinde başlangıçtan itibaren ki tüketim kaç litreydi acaba  :D

fcsrn dedi:
@Umut Eline sağlık Umut Abi güzel video olmuş özellikle egzos patırdamaları,

Sormak istediğim iki şey var,

1; Murat Abi dediğinden beri aklıma takıldı, içeri gelen motor sesi V8 bir motorun sesi ve bu kayıttan geliyorsa bu sistemi bizim araçlara da uygulama şansımız var mıdır  8D

2; Bu video için çekimler bittiğinde başlangıçtan itibaren ki tüketim kaç litreydi acaba  :D
1-İçeriden duyulan sesin nasıl olduğu hakkında bir bilgim yok ama isterdim ki olmasın,kaputu kaldırıp motoru dinlediğinde 2 lt TSI motorların hepsinde öyle sıra dışı bir ses yok,hatta leon cupra(MK2) kaputunu kaldırıp motor sesi duyayım dediğimdeki hayal kırıklığımı unutmuyorum,dizelimsi bir ses s=sad .Onda egzoz sesi de hiç yoktu Golf r daki seste öyle birşey,ama en azından egzozda birşeyler var...

2-Evet hiç durmadan,deli dana gibi koşturup launch kontrol yapmanın bedeli 25lt idi,her şey ayaklarınızın altında ,bir yanda cuma günü 6.3 lt ile gittiğim 42 km bir yanda bu... 8D

@Umut

hocam özellikle geceleri tam bir "sleeper" olmuşsunuz  8D

maniax dedi:
@Umut

hocam özellikle geceleri tam bir "sleeper" olmuşsunuz  8D
Video çekip foruma koyayım diye az zamanda çok gazladım,normalde böyle abartmam,ve de başkalarını riske edici,trafiği riske atıcı ve tacizkar sürüşlerden kaçınırım...E yaş kemale erdi artık kanım eskisi gibi deli akmıyor... 8D

Geri
Üst Alt