Golf 7 R hikayesi(videolar)

Bu güzel video için teşekkürler. Bu arada 4.17de arkanıza yanaşan aracın plakası komple parlıyor ve yazılar okunmuyordu. Acaba karanlık ve açı nedeniyle mi yoksa Yapıştırma mı kullanmışlar okunmasın diye bilemedim :)

major24 dedi:
Bu güzel video için teşekkürler. Bu arada 4.17de arkanıza yanaşan aracın plakası komple parlıyor ve yazılar okunmuyordu. Acaba karanlık ve açı nedeniyle mi yoksa Yapıştırma mı kullanmışlar okunmasın diye bilemedim :)
Karanlıktan o... :D

Bi de dip not...Kamera çekimi için gazladığımda en az 4-5 kişi gaza gelip kapışmaya başladı...İnsanımız bu konuda gerçekten acayip gaza geliyor,mesela ışıkta durun aracınızda çok birşeye gerek yok,egzoz-filtre olsun bi gaza dokunun yanınızdaki araçlardan mutlaka biri sizinle kapışmaya hazır durumda la bu araç nedir modifyemidir bunları düşünmüyoruz erkek adamız ya her türlü gazlarız ve de hepimiz formüla pilotuyuz... :D

Umut dedi:
Karanlıktan o... :D

Bi de dip not...Kamera çekimi için gazladığımda en az 4-5 kişi gaza gelip kapışmaya başladı...İnsanımız bu konuda gerçekten acayip gaza geliyor,mesela ışıkta durun aracınızda çok birşeye gerek yok,egzoz-filtre olsun bi gaza dokunun yanınızdaki araçlardan mutlaka biri sizinle kapışmaya hazır durumda la bu araç nedir modifyemidir bunları düşünmüyoruz erkek adamız ya her türlü gazlarız ve de hepimiz formüla pilotuyuz... :D
Hocam o da bir şey mi, bizim pederde benzinli broadway var, (Bizim ağzımızla : namı değer 182). Arabasına laf kondurtmaz asla, Hatta Araban gelsin bak sana nasıl toz yutturuyorum sakar geçidinde der :)   8D 8D 8D

@major24

hocam sizin canavarın da eli kulağında sanırım?

@maniax  aynen hocam. Hatta yardımlarla hazırladığım koca temizlik ürünü listesinin siparişini az önce geçtim. Pazartesi işlemlere başlayacaz. App+pleksilerim gelince teslim alacağım. çarşamba-perşembe gibi tahmin ediyorum.

major24 dedi:
@maniax  aynen hocam. Hatta yardımlarla hazırladığım koca temizlik ürünü listesinin siparişini az önce geçtim. Pazartesi işlemlere başlayacaz. App+pleksilerim gelince teslim alacağım. çarşamba-perşembe gibi tahmin ediyorum.
sabırsızlıkla bekliyoruz "lastik rendesini"  &:

@enpisagor(Can),@MSE(Muhammed) ve ben bu akşamki buluşmamızdan ufak bir kesit...

0-100 hızlanma(Launch Kontrol) denemesi...

Özellikle belirtmek istiyorum araçta 3 kişiyiz...

Kamera gopro...

Umut dedi:
  @enpisagor(Can),@MSE(Muhammed) ve ben bu akşamki buluşmamızdan ufak bir kesit...

0-100 hızlanma(Launch Kontrol) denemesi...

Özellikle belirtmek istiyorum araçta 3 kişiyiz...

Kamera gopro...

nasıl da usul usul hızlanıyo. sahibine çok rahatsızlık vermeden... :)

Guzelmis ben burda radardan korkuma 60 i gecmiom:D

Biraz daldan dala atladım ama,hiç yoktan iyidir. :)

Bu video sadece www.golftutkusu.com da paylaşılmıştır...

@Umut hocam valla bi yarım saat daha olsa izlenir. ona göre çekebilirsiniz. vlog bekliyoruz sizden. noyan keskin gibi :)

@Umut

Abi eline, ayağına, sesine sağlık zevkli bir seyir oldu. Yine bekleriz :D  

@Umut Abi şahane olmuş, tüm hissedilenler aktarılmış, böyle özel bir araç ile her sn keyif, sayende videoda bizde tekrar yaşıyoruz, eline emeğine sağlık. Şu park sensörleri sıkıntısı sanıyorum, yol bozukluğu ile etkileniyor, tümsekten geçerken daha çok öttüğünü hissediyorum, kafasına göre takılıyor :D

Geri
Üst Alt