Golf 7 R hikayesi(videolar)

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Çektiğim videoları bu başlık altına ekleyeceğim.Ses biraz kısık gibi kulaklıkla dinleyebilirsiniz,kamera sesi fazla almamış,(gopro hero 4 silver)diğer videolarda ayar çekeceğim artık,1:41 de sesi bipledim biraz.

İnceleme videoları da en yakın zamanda gelecek inşallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Umut

hocam elinize sağlık. tadımlık da olsa o downshiftte çıkan sesleri duymak muhteşem. içinde düşünemiyorum sizi  :)

@Umut

Böyle video bekliyoruz hocam. Zevkle izliyoruz. Ve site adresini eklemeniz büyük incelik. ;)

R sesi harika maşallah. Nazar değmez inşallah. Bu arada memleketime selamlar... 

Umut abi DSG ile aranız nasıl :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Umut Hocam çok teşekkürler video için..

Ben izlerken bile inanılmaz bir keyif alırken, sürüş  keyfini, verdiği o hazzı tahmin bile edemiyorum  &: &: &:

Süper hocam, incelemeyi de bekliyoruz merakla :)

keyifli bir video olmuş elinize sağlık. :)

Işıklarda kalkışlara dikkat ne adamlar var yolda araç kullanan millet ışıktan kalkıncaya kadar ben o arada sıvışırım mantığında tabi çoğu yerde de kamera yok,mazallah sizin araç malum golf r &:

kazasız belasız kullanın inşallah ..güzel homurtususu var :)

Maşallah @Umut hocam, Allah kazasız belasız nice güzel videolar çekmenizi nasip etsin, tabi uygun görürseniz yine GolfTutkusu etiketiyle :) :)

Umut dedi:
Çektiğim videoları bu başlık altına ekleyeceğim.Ses biraz kısık gibi kulaklıkla dinleyebilirsiniz,kamera sesi fazla almamış,(gopro hero 4 silver)diğer videolarda ayar çekeceğim artık,1:41 de sesi bipledim biraz.

İnceleme videoları da en yakın zamanda gelecek inşallah..

Umut Hocam müthişsin...

Launch control ile kalkış denediniz mi?

İyiki bu tarz bir araç almayacağım birdaha. Önceki aracımdan biliyorum yakıt ile başım ciddi dertlerdeydi :D

Şaka bir yana rolantideki homurtu sesi çok güzel kolay kolay beğenmem pek. Beğendiğim seslerden bir taneside abarth esseesse supersport - Supersprint egzoz sistemi. Yalnız sizinkinin de bundan aşağı kalır yanı yok.

her ne kadar araç sizin olsada zevkler renkler olayı kesinlikle Manuel tercihim olurdu :) Saygılarımla..

Unutmadan Kocaman bir MAŞAALLAH....

Geri
Üst Alt