difüzör uygulamam

kaganoztrk

Üye
İsim
kagan
bugun difüzör taktım mk 7 aracıma işlem cok koöay sadece egzoz ucundan 15cm kesmek gerekti. eski ve yeni hali resimlerini koyuyorum umarım beğenirsiniz sizlerde. 

IMG_20190217_142400.jpg

IMG_20190216_171115.jpg

7.5 difüzörü 7 kasaya uyarlayınca çizgiler tam tutmuyordu ama sizin arabadaki ürün belli ki başka bir üretim. Çizgiler çok sırıtmıyor. Yani uyumlu gözüküyor. İzmirden mi temin ettiniz. Fiyat ve yer bilgisini paylaşabilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ömer Kahraman balıkesir burhaniyede taktırdım. 250tl ödedim. benimde korkum sırıtmasıdı. ürğn 7 için üretilmiş tırnaklı ve 4 civatalı. üzerinden çıkanla bağlatıları birebir aynı. ancak 7.5daki gibide durmuyor yakından incelendiğinde. fakat orjinal 7.5 gibi olmasıda mümkün değil zaten. ancak ürünün kalitesi tatmib etti beni açıkcası. buda biraz daha yakından fotosu.

IMG-20190217-WA0002.jpg

@kaganoztrk ne kadar difuzor de olsa sonucta replika oldugu bariz belli ve 7.5 makyajli kasanin arka ve on tampon tamamen degisik biraz uydurma durdugu cok belli ama hos durmus yinede ha sunuda soyleyim golfunde highline donaniminida almayan ne biliyim :)

@Falcata01 1.si araç 2015 1.2tsi 105hp highline modeli yok bildiğim kadarıyla ki ben 2. el aldım. highline alınacak diyede vir kaide yok bence herkez ihtiyacına göre alabilir bütcesine göre alabilir. orjinali gibi olmadığını zaten belirttim yukarıda olmasınıda bekleyemeyiz değilmi? 

2.si aracımda cam tavan hariç bütün opsiyonlar var diyebilirim.  comfortlinea artı stepne dahil 17 dijon + sürüş konfor + ışık görüş + bixenon. elimden geldiğincede bişeyler eklemeye çalışıyorum. 

3. beğenip beğenmemenizden dolayı değil anca msjınızda artniyet algıladım sebebini merak ediyorum açıkcası :)

IMG_20190216_213711_683.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kaganoztrk şahsen 7.5 kasanın sahte egzoz larını hiç sevmiyorum. Gerçek tek çıkış bundan iyi bence.

@kaganoztrk sonucta heryerini replika yapmissin on farlar replika arka difuzor replika hayir araban highline degilse niye para koyuyosun ki git sat ful donanimli arac al şahini ne kadar doğan gorunumlu yapabilirsin ki :)

@yusuf katılıyorum ama arka taraf çok sade geliyordu bi hareket gelir diye düşündüm. 

@kaganoztrk sonucta heryerini replika yapmissin on farlar replika arka difuzor replika hayir araban highline degilse niye para koyuyosun ki git sat ful donanimli arac al şahini ne kadar doğan gorunumlu yapabilirsin ki :)
sana yorum yapmıycam fabrikasyon farlara replika dedinya kum verelim bi kova kürek falan oyna sen :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bilmeden yorum yapmazsanız daha iyi olacaktır... Takılı olan farın replikası yok bir kere.

Geri
Üst Alt