Kadin suruculer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Golf835

Katılımcı Üye

İsim
Berker
Ankara ya tasindigimdan beri muzdarip olmaya basladigim bir meseleden bahsedicem ve sizin benzer durumlarda ne yaptiginizi ogrenmek isterim :/

Baglica Yenimahalle arasinda sabah aksam git gel yapan biriyim. Guzergahim degismez pek.

Haftasonlari da genelde Eskisehir yolunu kullaniyorum. 

Sikisik trafikte selektor atan, dibinize kadar yaklasan, sinyal vermeyen, hiz yapan, pike ceken kadin suruculere tepkiniz nedir. Ozellikle trafigin agir aktigi trafikte selektor atildiginde ne yapiyorsunuz... (?)

Ben bilerek daha da yavasliyorum, ruh halime gore 4luleri acip kapatiyorum. Isiklarda daha agirdan alarak kalkiyorumm.. Yol vermiyorum.. Vs. Tabi dikiz aynasindan surucunun kim oldugunu goremiyorum, bir de bakiyorum ki yandan gecerken icerde bir kadin oturuyoo.. Bana tripli bakip hirsla yanimdan gecip gidiyo.. 

Surucunun kadin oldugunu gorunce bir sey yapamiyorum tabi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 yıl yaşayan biri olarak söylüyorum. Vurdum duymaz ol. Asla aracını durdurup münakaşa etme. Orası Ankara yarısı mit diğer yarısı polis çıkıyor 😂 haklısın sakin sürmene izin vermezler yapacak bir şey yok. Hızlı gitmek istersen en sağdan git 😂 dolmuşçulara dikkat et 

Is yerinde de bayya konusululuyo bu kadin suruculer.. Ben erkrk olarak hic boyle kullanmadim. Acil acele bisi varsa dortluleri yakarsin kornaya basarak gidersin vs.  Ben kadinim bana bir sey yapamazlar nasil olsa diye mi boyle suruyolar anlamadim.. Hayir altlarinda da cok aman aman arabalar olmuyo.. :D

Böyle bir konu başlığı forumumuza uygun değil. Genelleme yapmak da uygun değil. Ne kadar kötü kullansalarda ölümlü ve yaralanmalı kaza oranları erkeklere göre çok düşüktür muhtemelen. 

Siz inat ederek onlardan daha aşağıya çekiyorsunuz kendinizi farkında değilsiniz. İlla inat edeceksiniz yol verip siz selektör atın aynı şekilde :)

Böyle bir konu başlığı forumumuza uygun değil. Genelleme yapmak da uygun değil. Ne kadar kötü kullansalarda ölümlü ve yaralanmalı kaza oranları erkeklere göre çok düşüktür muhtemelen. 

Siz inat ederek onlardan daha aşağıya çekiyorsunuz kendinizi farkında değilsiniz. İlla inat edeceksiniz yol verip siz selektör atın aynı şekilde :)
Ama yol verilecek gibi deil ki. Trafik agir agir akiyo.. Onumuz dolu.. Benim yana gecmem icin ambulas gelmesi lazim arkadan ki extra efor la kendimi saga atmaya calisayim.. Bu mesele gercekten gundemde yani :D

Selektor atan sikistiran hiz yapan kadin suruculer.. :)

Bir gun kuzu kuzu ise giderken basima bunlar yuzunden bir is gelmesi isten bile deil :D

Erkek olsa neyse diip konu acmam ama kadin surucu olup beklentinin tam tersine bu sekilde arac kullanmalari sorunsal deil mi sizce de :)

Uygun olan onlar mi :\

Bu arada yol verip kadin oldugunu gorunce arkadan ben de selektor yapiorum :D

@Golf835 @Golf835 benim de aklıma birden şu geldi siz gerçekte kadın olup forumda erkek gibi konuşup arayı kızıştırıyorsunuz sanki ayrıca güvenlik personeli arkadaşlar öyle şeyler yapmaz tüm emniyet personelini böyle görmeyelim istisnalar her meslekte olur. Güvenli sürüşler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt