Tek u led vs çift u led

canerchoo

Yeni Üye
İsim
Caner
Merhaba golf ailesi aranıza yeni katıldım dolayısıyla affınıza sığınarak bir şey danışmak istiyorum bir kaç gün içerisinde golf 7 1.4 tsi highline dsg araç alacağın fakat muallakta kaldığım konu tek u led ve çift u led farkı nedir ? Otomatik araba alırken nelerine dikkat etmeliyim daha öncesinde golf 6 1.4 tsi manuel kullanıyordum fakat aracım perte çıkınca yenisini alıcam yardımlarınızı bekliyorum :)

Golfte orjinalde tek u led vardır o da opsiyon olarak alınır, u led gunduz sürüş farlari aslinda farın adaptif olduğunu gösterir, cift u sadece golf R ile gelir tabi istenirse sonradan da takilabilir , piyasadaki cift u golflerin çoğu replika fardir , orjinal UU farlari ayirt eden en ince detay iç tarafta yanan u gunduz farının ortasında küçük beyaz led vardır, tabi bu küçük beyaz led tek u farda da mevcut 

Merhaba golf ailesi aranıza yeni katıldım dolayısıyla affınıza sığınarak bir şey danışmak istiyorum bir kaç gün içerisinde golf 7 1.4 tsi highline dsg araç alacağın fakat muallakta kaldığım konu tek u led ve çift u led farkı nedir ? Otomatik araba alırken nelerine dikkat etmeliyim daha öncesinde golf 6 1.4 tsi manuel kullanıyordum fakat aracım perte çıkınca yenisini alıcam yardımlarınızı bekliyorum :)
Çift u led orjinal olarak sadece golf R da bulunur. 

@canerchoo Şahsi fikrim, alacağınız arabada sonradan takılmış ürünler varsa mutlaka faturalarını da isteyiniz. Bu  taktırdığı ürün hakkında bilgi verecek, garantisi vb. varsa gerektiğinde kullanılabilecek ve kaskoya işletmek istenirse de ilgili firmaya ibraz etmek için kullanılacaktır.

@cptmetin bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim o zaman aslında tek u ledli orjinal farlar daha sağlıklı en azından orjinal 

Geri
Üst Alt