Güvenilir Oto Aksesuar Mağazası

ozguven

Üye
İsim
Aykan
Golf 7 comfortline aracıma kayar led stop almak istiyorum. Replika ürünlerin kalitesinin de değişebildiğini forumdan takip ediyoruz. Önerebileceğiniz internetten de satış yapan oto tuning mağazası var mı?

Golf 7 comfortline aracıma kayar led stop almak istiyorum. Replika ürünlerin kalitesinin de değişebildiğini forumdan takip ediyoruz. Önerebileceğiniz internetten de satış yapan oto tuning mağazası var mı?
Hocam orjinal neden almıyorsunuz. Dün bir arkadaş geldi replika farı olan orjinalden ayırt ediliyor yakından bakınca. Ben doğuş oto maslak tan 4000e aldım soketleri ile. 

Orijinalin fiyatı daha yüksek sanıyordum, kayan ledli mi, eski tip led stop şeklinde mi?

@yusuf hocam bu fiyat golf 7 led stoplar için mi yoksa 7.5 lar için mi?

Orjinalini tavsiye ederim. Replikalara bulaşmayın nacizane tavsiyem.Yurtdışından da temin edebilirsiniz imkanınız varsa

Bence de orjinal alınmalı. Replikalar zaten 2900-3000 lira. Bin lira fazla verip orjinal almak en iyisi.

Orjinal orjinaldir hocam. 1.000tl için değmez. Sonra uğraşmaktansa, alın geçin oem. 

Yusuf Hocam golf 7.5 UN LED STOPLARI 7 ye birebir uyuyor mu?

@ozguven Soket değişimi oluyor hocam. Yusuf hocamın soketlerle 4 bin tl dediği Golf 7 için gerekli olan soketlerdir. 

@yusuf@ahmetCakmak @ozguven golf 5'im varken yetkili servisin yedek parça müdürüyle resmen çingene pazarlığı yapıp klima çıkışlı kolçak ve hız sabitleyici almıştım. bakalım çok uzun zaman oldu ama tekrar deneyelim şansımızı :)

Geri
Üst Alt