Volkswagen Troc Türkiye Satış Fiyatı

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Araç ilk etapta 1.5 litre hacimli, benzinli motor seçeneğiyle satışa sunuldu.

Volkswagen SUV ailesinin yeni üyesi T-Roc, Türkiye’de 1.5 TSI 150 PS ACT motor ve 7 ileri vitesli DSG şanzımanla birlikte sunuluyor. 250 Nm tork değerine sahip olan T-Roc modelinin 0-100 km/s hızlanma süresi 8,4 saniye olup maksimum hız değeri 205 km/s‘ye ulaşıyor.

T-Roc 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline - 192.000,00 TL

Liste fiyatı .

Acaba parayı cebe koyup gidince kaça verirler.

Şu an tiguan highline 1.4 tsi liste fiyatı 267.000 tl.

Kasımda 186.000 e cam tavanlısı satıldı.Şu anda da 210-220 ye bulabilirsiniz.

Şahsen beni highline dsg paket fiyatı çok şaşırtmadı.bakalım piyasada ne kadar yer bulacak kendine.

@aydancan Yeni bir model olduğu için liste fiyatından çok fazla indirim yapacaklarını düşünmüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
DH'de teklif alan vardı, yanlış hatırlamıyorsam bayide liste fiyatından 10 kağıt düşüyorlarmış.

Golf 8 liste fiyatı aşağı yukarı bundan bi 10-20bin daha fazla olur.

Beklediğim fiyatın çok üzerinden T-Roc yerine bir üst segment olup daha ucuz olan Seat Ateca 1.6 TDI DSG Excellence tercih ederim

T-roc  yeni araç olduğu için 2019 model olarak gelecek

Diğer tüm modeller de golf polo Passat Tiguan vs. Vs 2018 model olarak daha çooook uzun süre devam edecekler sanki....

Geçen haberlerde geçti

Sadece vw  değil diğer tüm markalar 2019 modelleri getirmeyi ertelediği haberi vardı

Elde 2018 stok halen fazlaca var anlaşılan tüm markalarda......

22 dakika önce, mehmetmert yazdı:

Ben gittim inceledim

İncelemeyi izledim çok yüzeysel olmuş, hiz sabitleme falan yok bundan bahsetmemişsiniz mesela (yada ben kaçırdım) ? Video başında biraz bahsi geçiyor sonrasında değinmemişsiniz

İncelemeyi izledim çok yüzeysel olmuş, hiz sabitleme falan yok bundan bahsetmemişsiniz mesela (yada ben kaçırdım) ? Video başında biraz bahsi geçiyor sonrasında değinmemişsiniz
Cruise yok, vw broşürunde de gözükmüyor. Mesela yuzeysel olmamasi icin baska nelere deginmeliydim, geri donusleri dikkate almak adina soruyorum yanlis anlamayin lutfen.

Bu fiyata bunu alacağıma 175 e 2019 full hibrit corolla alırım. Resmen vw saçmalamaya başladı bir de utanmadan doğuş 245 bin fiyat çekmiş bu arabaya 245 bin veren arabadan anlamıyordur net.Bırak 245 bini geçtim 145 e verseler yine  gider golf alırım🤔

Bu fiyata bunu alacağıma 175 e 2019 full hibrit corolla alırım. Resmen vw saçmalamaya başladı bir de utanmadan doğuş 245 bin fiyat çekmiş bu arabaya 245 bin veren arabadan anlamıyordur net.Bırak 245 bini geçtim 145 e verseler yine  gider golf alırım🤔
yeni hibrit corolla süper diyorlar özellikle malzeme kalitesi yumuşak plastik 

bunda gögüs bile sert plastik

Ben gittim inceledim

İnceleme için teşekkürler , videoda dikkatimi çeken şey varta efb akü kullanılmış varta sitesine girdiğimde bu akü fren enerjisi geri kazanımını desteklemiyor araç donanımına baktım fren enerjisi geri kazanımı var , atladığım bir noktamı var anlamadım

e4fcadb25d820f858af586058b22d92e.jpg

082abae4a1c53fcbfc6245ed1b5a755b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt