2018 model Golf'ün stop lambaları çalındı..

Cami kirmislar bro. Ben ilk ondan oha dedim sifir zararla lambalari alip gitmisler kismina yani.. Oyle deilmis meger..

Arkadaşlar işte herkese ders olsun aracınızda vag comla alarmı açtırın. 

Benim araçta da fabrika çıkışı alarmı yoktu fakat vag comla alarmı açıldı yani kapıyı kitledikten sonra cam kırılıp kapı içerden açılırsa korna hiç durmamak üzere etmeye başlıyor mümkün değil hırsızlık yapamazlar.  Taki aracın kendi Anahtar kumandasından kapılar açılana kadar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Highline stop çifti olmuş 5-6 bin hırsızlara gün doğru.

Emniyet takibe alıp bu şerefsizliği yapanları tespit eder umarım. Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@white  ben extra alarm bağlattım bağırta bağırta medyayı sökmüşler kimse alarmın sesini duymamış duyan bir tek hıyar da yataktan kalkıp bakmamış aynı gün benim aracımda dahil 11 arabayı talan etmiş onun bunun çocukları emniyet hiçbirşey yapmıyor rapor tutmaktan başka hani sokak bekçileri ben arada görüyorum bir köşede vakit geçiriyorlar oh ay sonu gelince koy cebe 3500 maaşı otur aşşağı ne güzel adalet değilmi

Geçmiş olsun Hocam.

Bir zamanlar BMW direksiyonlarını çalıyorlardı şimdi ise VW stopları... Bunu yakan kişi yada kişiler mutlaka bu araçlar hakkında bilgi sahibidir. baksanıza neler neler yapmaya başladılar hırsızlıkta bile... 

Umarım ki en kısa zamanda şahıslar bulunur adalete teslim edilir. Ayrıca buradan da ders çıkarmamız lazım Forum olarak bu tip durumlara karşı tedbirli ve bilinçli olunmalı.

@white çok geçmiş olsun

3 kere teypi ve Airbag ( megan kullanırken) çalınan biri olarak anlıyorum seni dostum 

@Golf835 çok basit Megane için konuşursak 

direksiyonu biraz sağ veya sola cevirip direksiyon kutusunun altından tornavida ile kastırıp çıkartıyorsun. Serviste pahalı olduğu için ikitelli Atatürk oto sanayide çıkmacıdan 300 tl ye alıyorsun serviste2 sene önce 2400 tl idi. ( kasko yoktu)

biz çıkmacıdan aldığımız sürece daha çok patlatırlar.

kapı kolundaki düğmelere kadar tavan airbag yolcu airbag çalınan arkadaşın aracıda var.

@white dostum buna alarm dışında ek bir çözümde sanırım çoçuk kilidini devamlı aktif etmek en azından kelebek camı kırsada kilidi acamaz diye düşünüyorum. Tabi büyük camı kırım oradanda girebilir 😄

Abi daha neler görecez ya yemin ediyorum şok geçirdim bu ne ya.. teyp falan anladıkta stop lambası nedir oha yani..çok geçmiş olsun dostum.

Hocam çok geçmiş olsun, daha neler duyacağız dedirten bir durum olmuş, alarmı aktif etmek ve çocuk kilitlerini açmak bir nebze olsun çözüm olabilir.

Alarm falan hikaye en güzeli elektirik vermek vereceksin arabaya 220 yi oh mis dokunsunlar bakalım bu nedir yaa nasıl millet olduk ben aracıma yaslanan insan musfettelrinden bıktım araba 6 yıldır bende öyle yayilamam üstüne şimdide stop çalmaymış yok yok verecen yüksek akım 36000 volt dokununca patlasinlar çok geçmiş olsun inanılmaz sinirlendim küfür kullanmıyorum fakat çok değişik küfürler turettim yapan arkadaşa....

Bir keresinde bir multimedya saticisiyla konuşurken bana şuan dukkanimdaki ustadan daha hizli arabalarin teyiplerini söküyorlar bu hirsizlar demisti satıcı ortalama 2-3 dakikada bir golfun kapisini acip teyibini alabiliyorlar dedi 😔

@white merak ettiğim bir şey var sokakta sadece golf ve passatın mı çalmışlar diğer araçlara niye dokunmamışlar ya da ekranları nie almamışlar ilginç

Geri
Üst Alt