2018 model Golf'ün stop lambaları çalındı..

white

Yeni Üye
İsim
Esat Erman
31Ocağı bir Şubata bağlatan gece , kalabalık bir yola park ettiğim aracımın stop lambaları çalındı.. Bir kaç araba gerideki Passat'ın da akibeti aynıydı..İstanbul Anadolu yakasında son 15 gündür görülen bir durummuş ..Araç sahiplerini bilgilendirmek istedim ..

253C3247-33E6-4DA0-8C6A-C7ACE0AAADFB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@white nasıl çıkarmışlar bunları ya bagajı açmadan camı kırmadan vizontele gibi resmen geçmiş olsun hocam kasko karşılar sanırım.

Yok artık. Bağaj açmadan nasıl çıkar bu parçalar?

Geçmiş olsun hocam. Benimde aynamı çalmışlardı sürücü tarafındaki geçen haftalarda. bir tanıdığımın da plakalarını çalmışlar geçen gün. Hırsızlar artık aştı kendini yakında tekeri söküp götürmezlerse iyidir.

31Ocağı bir Şubata bağlatan gece , kalabalık bir yola park ettiğim aracımın stop lambaları çalındı.. Bir kaç araba gerideki Passat'ın da akibeti aynıydı..İstanbul Anadolu yakasında son 15 gündür görülen bir durummuş ..Araç sahiplerini bilgilendirmek istedim ..

Ekli dosyayı görüntüle 18944
Vay arkadaş yazık günah geçmiş olsun., semt neresi..?

@white @whiteSemt  Batı Mahallesi Pendik..

Fotoda aracın sol yanına bakarsınız arka kelebek camın kırık olduğunu göreceksiniz.. Camı kırınca arka kapıyı açıp bagaja ulaşmışlar..Araçta karıştırmadık yer bırakmamışlar..

Sorun VW stop lambalarını çalan birileri olduğu ve doğuş oto serviste duyduğum kadarı ile 15 gündür bu hırsızlıkların sürdüğü.. Bu arada  biraz gerideki passatın resmini de paylaşıyorum.. Arka camlara film attırmış ..Film olunca kırılan cam dağılmıyor.. Hırsız da çerçeveyi kanırtmış ..

D60280C1-2C35-4310-BF72-060900B4508A.jpeg

@white hırsıza yol göstermek gibi olmasın da eskiden hırsızlığın raconu vardı torpido karıştırılır teyp çalınırdı stop ne ya. Bu bizimkilerin işi değil 😀 aracı yine sokağa mı bırakıyosunuz 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt