ARAÇ MUAYENESİ VE GİZLİ ÖZELLİKLER

İsim
Sezai
ARKADAŞLAR HERKESE HAYIRLI GÜNLER DİLERİM... MALUM ARAÇ MUAYENESİ ÖNEMLİ BİR KONU.BU AÇIDAN BİR SORUM OLACAK. 

BENİM ARACIM ŞUBAT 2016 TRAFİĞE ÇIKIŞ VE MUAYENE VAKTİ GELDİ.. WAG KABLOSU İLE ELEKTRİK AKSAMLARI İLE İLGİLİ OLARAK KODLAMALARI YAPTIM YANİ ARACIMIN GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇIK.MUAYENEDE HANGİ KODLARIN AĞIR KUSUR OLDUĞUNU BİLEN VARMI.BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.PLAKA İLE İLGİLİ OLARAK MUAYENEDE DE OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER HAKKINDA BİLGİSİ OLANDA CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM.

Işık ile alakalı herşey ağır kusur olabiliyor. Neler yaptınız onu yazarsanız yardımcı olabiliriz. Bir büyük harfler yerine küçük harflerle yazınız lütfen :)

Led stopun sinyali fren lambasi ile çakarlı yanıyor, ben tuvden gectim arkadasimin arabasini farkli istasyonda gecirmediler. Tamamen şans. 

@yusuftesekkur ediyorum...amerikan park. u ledler sinyal ile paralel..arka stop kayan led...arka led parklar açık..selektör ile sislerin yanması..gündüz de sinyallerin yanık kalması..ayrıca bunlar ile ilgili tek tek kodlamaları biliyorum fakat forumda tek tek kapalı hale getirecek kodları bulamadım..

Plakalarda silinti kazinti ve vida deligi ve pleksi olmayacak ve orjinal plaka olacak bu konu yüzünden muayeneden geçemeyenler var.

@yusuftesekkur ediyorum...amerikan park. u ledler sinyal ile paralel..arka stop kayan led...arka led parklar açık..selektör ile sislerin yanması..gündüz de sinyallerin yanık kalması..ayrıca bunlar ile ilgili tek tek kodlamaları biliyorum fakat forumda tek tek kapalı hale getirecek kodları bulamadım..
Hepsi sorun olabilir. Işık ile alakalı herşeyi eski haline getirin  

özellikle Stop lambalarında ki kodlamalrın sıkıntısı olacaktır.

Bende kodlamaları iptal ettim muayene çıkışı yenilemiştim :)  

@Ender peki kapatmaları nasıl yaptınız hocam..Bunlar ile ilgili kodlar varmı elinizde

Geri
Üst Alt