Kalorifer peteği

tosbega

Üye
İsim
Bayram KIRMIZIGÜL
Arkadaşlar İyi akşamlar 2013 dizel golfümde kaloriferi en sıcağa alınca ılık geliyordu. İçerdeki nemi almayacak derecede ustaya gösterdim Motorları açmıyor dendi kontol edildi sorun yok tıkalıymış söküp temizlendi bir nebze olsun sıcaklık arttı. Ama orta konsol kalorifer sol soğuk ılık arası sağ biraz sıcak olması gereken gibi değil. Başka yere gösterdim tıkalı değişecek ya da temizlenecek( izah ettim daha önce söküldü temizlendi diye sökülmemiş bu dedi usta neyse geçtim onu) temizleyelim dedik mak bağladı. Temizledikten sonra gayet iyi sıcak hatta en sıcakta durulmuyor içerde eyvallah dedik ayrıldık. Bulunduğum yer -15,20 olur ihtiyaç
iskenderuna giderken hava ısındı hı dan lo ya doğru 20-19-24 vs hava gelsin diye kaloriferi açtık ara ara klima açık gayet iyi sorun yok döndük geri hava soğuk hı ya aldım yok buz gibi hava geliyor ki 500 km yol yaptım daha yoldayım neyse kapat aç felan yok ustaya sordum yine motorlar açmıyordur dedi, geçtik kapattık şu an aynen durum bu hararet 90 da kalorifer sıcakta soğuk üflüyor. 300-350 gibi bir ücret verdim. Son olarak değişecek diye söylediler. Değiştireceğiz sanırım. Kalorifer peteği konusunda bilginize ihtiyacım var nette çok ama bilmiyorum.( kusura bakmayın uzun oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serviste değişimini yaptırdım yaklaşık 2 ay önce araç benimde 2013 model dizel yaklaşık 2.000 civarı ücret ödedim

Serviste değişimini yaptırdım yaklaşık 2 ay önce araç benimde 2013 model dizel yaklaşık 2.000 civarı ücret ödedim

Anladım hocam geçmiş olsun. Servis dışında yaptıracağım. Sadece ne almam gerek?

Faturada başka ufak bi parça daha vardı ucuz bir şey adı aklıma gelmedi belki sizde değişmesi gerekmiyordur bilmiyorum göğüs sökülmesi gerekiyor diye biliyorum servis dışı bi yerde yaptıracaksanız iyi ustalarla çalışmanızı tavsiye ederim

Geri
Üst Alt