18 lik Jant önerisi

Emirhan901111

Yeni Üye
İsim
Emirhan Bakıcı
Arkadaşlar merhaba bende Suan 16 lik 7.5 jant var, sizce 18 lik jantta hangi modeli önerirsiniz 

1- PROTORİA

2-DURBAN 

3-SEBRİNG 

Ve konforu ve yakıtı etkiler mi sizce ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durban ve 3,5 mm yay kombinasyonu meseleyi çözecektir, yakit artar konfor düşer, yol tutuş artar bu şekilde.

3 Jant secimi içinde Benden Okey [emoji6]
Gelelim Yay konusuna
dizel için Vogland 3.5 spor yay
Benzinli için ise Eibach pro kit öneririm
Konfor Düşecektir Yakıt bir miktar artar
Yol tutuş daha da artıp sürüş keyfi artar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender selamlar hocam bende yay düşünüyorum 1.6 tdi ye eicbach olmaz mı bir de 3.5 mm yay olsa arka taraf ne kadar düşer bi resim var mı acaba ? Bir de mubea nasıl sizce ? 

Eicbach ve vogltland arasında ki fark nedir hangisi daha iyi eicbach 3.5 alıp 16 inc jantla kullansam konfor çok düşmez değil mi ne dersiniz yay konusunda çok bilgim yok cevaplarsanız teşekkürler. @yusuf

Eicbach ve vogltland arasında ki fark nedir hangisi daha iyi eicbach 3.5 alıp 16 inc jantla kullansam konfor çok düşmez değil mi ne dersiniz yay konusunda çok bilgim yok cevaplarsanız teşekkürler. @yusuf
hocam bende kaza öncesi 18" ve eicbach vardı, aracım çıktıktan sonra mali durumlarım yüzünden 16" jant taktım performans açısından güzel,yakıt tüketimi düştü,,konfor keza öyle tavsiye edermiyim kesinlikle,16" olduğu için aracımın görselliği daha güzel geldi gözüme :D  deneme amaçlı taktığım jantım üzerinde bulunan lastikleri önümüzdeki günlerde taban genişliğini artırıp bir sürede böyle kullanmayı planlıyorum.

Pretoria gunmetal gerçekten güzel duruyor artık konfor ve yakıtı idare edeceğiz
teşekkür ederim herkese

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

3,5 spor yay eichbach  18 durban onler 1,3 arkalar 1,5 spacer uyguladim aracimin son durumu 1.4 tsi highline

IMG-20190202-WA0003.jpg

IMG-20190203-WA0011.jpg

Geri
Üst Alt