Gösterge paneli koruma filmi

Murat26

Üye
İsim
Murat26
Merhaba ardakaşlar araç gösterge (kadran) panelinde çiziklerin oluşmasını önleyecek golf 7.5 e uyumlu koruma filmi kullanmak istiyorum aradığım şeyi internette arattığımda çin menşeili alibaba sitesinde mevcut olduğunu gördüm.Buradan hiç alışveriş yapmadım.Acaba aynı ürünü türkiyede nerede bulabilirim.Elinde olan varsa satın alabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.  

Türkiye'de bulmak çok zor hocam. Aliexpressten satın alın.

@fanajal Kendim çizsem gam yemiycem .Servisteydi araç yaşadığımız bir münakaşa neticesinde jest olsun diye aracı iç dış yıkamışlar yıkayan çocuk bir miktar çizmiş.Aracı saat 17 de teslim aldım. Kontrol ettim fakat göremedim.Ertesi gün güneş yansımasıyla farkına vardım normalde aracımın içini kendim temizlerim.

Merhaba ardakaşlar araç gösterge (kadran) panelinde çiziklerin oluşmasını önleyecek golf 7.5 e uyumlu koruma filmi kullanmak istiyorum aradığım şeyi internette arattığımda çin menşeili alibaba sitesinde mevcut olduğunu gördüm.Buradan hiç alışveriş yapmadım.Acaba aynı ürünü türkiyede nerede bulabilirim.Elinde olan varsa satın alabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.  
Değerli Hocam araç Comfort ise Golf 7 ile aynısını kullanabilirsiniz.(Analog)
Lakin Activ info display (Hayalet ekran) ise Aliexpres de görmüştüm bakabilirsiniz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aliexpress'ten söyleseniz bence daha uyguna gelir. Aceleniz yoksa aliexpress tercih edin derim, zaten yanlış veya kusurlu ürün geldiği zaman itiraz edip paranızın tümünü alabiliyorsunuz.

Analog gösterge için: https://tr.aliexpress.com/item/Ekran-Koruyucu-Film-PET-Araba-Dashboard-Koruyucular-I-in-Volkswagen-VW-Golf-7-VII-MK7-2014/32889345779.html

Hayalet gösterge için: https://tr.aliexpress.com/item/RUIYA-ekran-koruyucu-i-in-Volkswagen-VW-Golf-7-12-3-In-Volkswagen-Dijital-Kokpit-LCD/32932408901.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben sıfır aldıgımda orası zaten çizik halde olduğu için sonrasında sallamadım , sen gözün gibi baksan da uğraşıp didinsen de birisi ya serviste ya yıkamacıda içine edecek. o yüzden kasmıyorum artık.

Merhaba arkadaşlar bende yeni 2. El Golf 7.5 aldım benimde gösterge ekranım da ( hayalet ekranda) çizikler mevcut. Ekran koruyucuyu çizikli halinin üzerine yapınca çizikler belli oluyor mu?  Telefon ekranına yapınca çizik varsa belli olmuyor diye hatırlıyorum. Uygulayan arkadaşların yardımcı olması rica ediyorum. Bu konuya takılmış durumdayım. Yada bu çiziklerin giderebilen var mı?

Merhaba arkadaşlar bende yeni 2. El Golf 7.5 aldım benimde gösterge ekranım da ( hayalet ekranda) çizikler mevcut. Ekran koruyucuyu çizikli halinin üzerine yapınca çizikler belli oluyor mu?  Telefon ekranına yapınca çizik varsa belli olmuyor diye hatırlıyorum. Uygulayan arkadaşların yardımcı olması rica ediyorum. Bu konuya takılmış durumdayım. Yada bu çiziklerin giderebilen var mı?
Polısh uygulanarak biraz azaltılabilir ama pek umudum yok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayalet gösterge mat panele sahip koruyucu film taktığınızda yansıma olacaktır görüş zorlanabilir

605CB709-01AF-47C9-B824-D88F40FCB978.jpeg

Geri
Üst Alt