2018 Golf 7.5 8 inç multimedya ekranı hakkında bilgisi olanlar

Aydo

Üye
İsim
Aydobaba
2018 highline donanım araç aldım multimedya ekranda navigasyon yokmuş nasıl yüklenir ne yapılır bilgisi olanlar varsa bilgilendirme yapabilir mi

Navigasyon için doğuşa bi 10.000 TL daha vermeniz lazımdı, bu kadar ufak bir sebepten dolayı açamıyorsunuz naviyi.

Upvote 0
Car play çok pahalı biliyorum onu da navigasyon o kadar pahalı mıydı onu bilmiyordum

Upvote 0
Sağolasın gardaşım olmazsa öyle yapacağım daha mantıklı en azından bir de bu gizli özellik konusuyla ilgili İstanbul'da nerde yaptırabilirim hayalet gösterge renk değişimi çok istiyorum bu konuyla ilgili yardımcı olabilen var mı@yusuf 

Car play çok pahalı biliyorum onu da navigasyon o kadar pahalı mıydı onu bilmiyordum

Upvote 0
Carplay güncel tutar 1830 tl fiyat verdiler bana bu arada istanbuldaki arkadaslardan gizli özellik konusunda yardımcı olacak arkadaslar vardır diye umuyorum bulamazsanız ender elektronik var onlarda yardımcı olurlar 

Upvote 0
Sağolasın gardaşım olmazsa öyle yapacağım daha mantıklı en azından bir de bu gizli özellik konusuyla ilgili İstanbul'da nerde yaptırabilirim hayalet gösterge renk değişimi çok istiyorum bu konuyla ilgili yardımcı olabilen var mı@yusuf 

Hangi ilçede oturuyorsunuz hocam 

Upvote 0
@Zaytung ben kartaldayım ender elektronik nerde oraya gideyim dışarda bilinmedik bir yerden de yaptırmak istemiyorum konuya hakim olması çok daha iyi olur tabi

Upvote 0
Aynen adamlar bu işte usta emin eller yusuf hocamında dediği gibi google yaz cok rahat bulursun 

Upvote 0
@yusuf konu dışında ama bilginiz vardır diye sormak istedim geri vitese takınca sağ  ayna aşağı inmesi tik işaretli fakat böyle birşey olmadı gizli özellik olarak mı yükletmek gerekiyor ve usb normalde okuyordu son iki gündür taktığım USB görmüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim 

Upvote 0

@yusuf konu dışında ama bilginiz vardır diye sormak istedim geri vitese takınca sağ  ayna aşağı inmesi tik işaretli fakat böyle birşey olmadı gizli özellik olarak mı yükletmek gerekiyor ve usb normalde okuyordu son iki gündür taktığım USB görmüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim 
Ayna ayar düğmesi R konumunda olmalı hocam. Onun haricinde çalışması gerekir. Usb biçimlendirip tekrar deneyin ya da başka usb deneyin hocam.

Upvote 0

Geri
Üst Alt