Jump to content
Aydo

2018 Golf 7.5 8 inç multimedya ekranı hakkında bilgisi olanlar

Recommended Posts

15 dakika önce, Aydo yazdı:

2018 highline donanım araç aldım multimedya ekranda navigasyon yokmuş nasıl yüklenir ne yapılır bilgisi olanlar varsa bilgilendirme yapabilir mi

Car play açtırabilirsiniz hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolasın gardaşım olmazsa öyle yapacağım daha mantıklı en azından bir de bu gizli özellik konusuyla ilgili İstanbul'da nerde yaptırabilirim hayalet gösterge renk değişimi çok istiyorum bu konuyla ilgili yardımcı olabilen var mı@yusuf 

Car play çok pahalı biliyorum onu da navigasyon o kadar pahalı mıydı onu bilmiyordum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Carplay güncel tutar 1830 tl fiyat verdiler bana bu arada istanbuldaki arkadaslardan gizli özellik konusunda yardımcı olacak arkadaslar vardır diye umuyorum bulamazsanız ender elektronik var onlarda yardımcı olurlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Aydo yazdı:

Sağolasın gardaşım olmazsa öyle yapacağım daha mantıklı en azından bir de bu gizli özellik konusuyla ilgili İstanbul'da nerde yaptırabilirim hayalet gösterge renk değişimi çok istiyorum bu konuyla ilgili yardımcı olabilen var mı@yusuf 

Car play çok pahalı biliyorum onu da navigasyon o kadar pahalı mıydı onu bilmiyordum

Hangi ilçede oturuyorsunuz hocam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Aydo yazdı:

@Zaytung ben kartaldayım ender elektronik nerde oraya gideyim dışarda bilinmedik bir yerden de yaptırmak istemiyorum konuya hakim olması çok daha iyi olur tabi

Google de siteleri var hocam aratarak tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf konu dışında ama bilginiz vardır diye sormak istedim geri vitese takınca sağ  ayna aşağı inmesi tik işaretli fakat böyle birşey olmadı gizli özellik olarak mı yükletmek gerekiyor ve usb normalde okuyordu son iki gündür taktığım USB görmüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Aydo yazdı:

@yusuf konu dışında ama bilginiz vardır diye sormak istedim geri vitese takınca sağ  ayna aşağı inmesi tik işaretli fakat böyle birşey olmadı gizli özellik olarak mı yükletmek gerekiyor ve usb normalde okuyordu son iki gündür taktığım USB görmüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim 

Ayna ayar düğmesi R konumunda olmalı hocam. Onun haricinde çalışması gerekir. Usb biçimlendirip tekrar deneyin ya da başka usb deneyin hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf gardaşım yine sorularım olacak bana paspas ve kurulama bezleri lazım sen ne kullanıyorsun ne tavsiye edersin diğer sorum da multimedya ekrandan video nasıl izleyeceğim bilgilendirirsen sevinirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Aydo yazdı:

@yusuf gardaşım yine sorularım olacak bana paspas ve kurulama bezleri lazım sen ne kullanıyorsun ne tavsiye edersin diğer sorum da multimedya ekrandan video nasıl izleyeceğim bilgilendirirsen sevinirim 

Video pek mümkün durmuyor. Paspas bende orjinal paspas var. Bez olarak @AdanaDetailing yardımcı olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Aydo yazdı:

Kurulama bezi olarak uber blue veya gyeon silk dryer tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎01‎.‎02‎.‎2019 at 21:19, Aydo yazdı:

2018 highline donanım araç aldım multimedya ekranda navigasyon yokmuş nasıl yüklenir ne yapılır bilgisi olanlar varsa bilgilendirme yapabilir mi

App connect montajı dahil 1800 tl civarı. Telefon tutacağı 100-150 tl arası. Telefon tutacağı daha mantıklı geldi :)

App connectti açtırsanız bile navigasyon görüntüsü hayalet ekrana gelmiyor :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer aracı 3-4 sene kullanacaksanız app connect.

Hayalet ekrana yansımasa da 8 inç ekranda navigasyon görüntüsü mükemmel.

Ayrıca siri ile telefon aramalarını sesli olarak yapabilme imkanı.Telefona her tür komutu daha pratik olarak verebilme.

Apple music ile istediğiniz her tür müziği medya cihazından dinleyebilme.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.