2015 golf comfortline geri görüş kamera kodlaması

muratdogan1985

Yeni Üye
İsim
Murat
Arkadaslar merhaba

2015 1.2tsı var comforlıne araca gerı gorus kamera baglayacagım ama kodlama lazım elımde vag cablo var kodlamayı bılen varsa yardımcı olabılırmı saygılar

Hocam bu medya cihazı ne yazık ki kamera desteklemez.

hocam elinizdeki kablo uzun kodlamayı okuyamıyor ayrıca bluetooth desteği olmayan bir media cihazından kamera çalıştırmasını beklememek gerekli

5inc boyutunda bluetooth destekli medya cihazi geri gorus kamerasi destekliyor mu peki?

@yusuf aracım 2015 model ama zannedersem desteklemiyor aracın teyp kısmında bluetut olayını bulamadamım ama direksiyonda tuş takımı var anlamadım resımlerde gözüken teypte varmı acaba bluetut

@yusuf aracım 2015 model ama zannedersem desteklemiyor aracın teyp kısmında bluetut olayını bulamadamım ama direksiyonda tuş takımı var anlamadım resımlerde gözüken teypte varmı acaba bluetut
Phone tuşu varsa teyp üstünde vardır. Direksiyon tuşları standart 

2015 confortline bluetoot lu 5 inc camera destekliyomu ?

5in bluetoothlu pololar geri görüş destekliyor.Ama golf için net bir bilgi yok sanırım.

Bende 2015 fabrika çıkışı bluetoothlu 5inç cihaz var.Amblem geri görüş destekliyorsa hemen taktırırım.

Bendede ayni teyp var kendinden bluetoot var camera destekliyomu ?

arkadaşlar merhaba,

5F için bende bu uyarıyı alıyorum. Ayrıca 56 Radio kanalı yok eklemeymiyorum ayrıca 56 kanalınada ulaşamıyorum. kablo 17.8 aliexpressten almıştım. Araç 2014 comfortline sorun ne olabilir acaba ? @yusuf

yusuf hocam ayrıca rcd 330 teyp montajında geri viteste kamera uyarısı çıkıyor esas bunu kapatmak için tüm sorularım. Uyarıya tamam demeden OPS ekran gelmiyor. Önce bir kamera var mı diye kontrol ediyor sistem.

polo da  bir Phone tuşu olan kamera destekler. golf İçin cihazın son 819 olandesteklemiyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt