Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

@MSE Teşekkür ederim benimde aklıma başka yol gelmiyor. İşçiliği iyi olan bir camcı bulunca rica edeceğim.

@yusuf Servis üzerinden ilerlemek benim için vakit kaybı olacak. O yüzden özel iş yerleriyle konuyu görüşeceğim. Orijinal camı da servisten sipariş ederek temin etme yoluna gideceğim.

ben kasko ile değişmek istiyorum fark çıkarsa ödemeye razıyım ama şasi no ile alakalı olmayan parçayı takarlar mı bilemiyorum. bu cam işi çok stresli

@yusuf Servis üzerinden ilerlemek benim için vakit kaybı olacak. O yüzden özel iş yerleriyle konuyu görüşeceğim. Orijinal camı da servisten sipariş ederek temin etme yoluna gideceğim.
Hocam camınızda gerçekten bir hasar varsa kaskodan değiştirin tabi ama sağlam camı kırıp değiştirme gibi bir durum varsa hiç girmeyin derim o işe. 

Yetkili Servis maalesef kasko kanalıyla farklı cam takamıyor. Sistemleri buna izin vermiyor. Onlara hiç şasi no vermeden yalnızca parça no ile sipariş ederseniz, cam gelince de arabayı götürüp buna takın derseniz takarlar. Yetkili servisle önceden çok fazla pazarlığa girilmesi  doğru değil. Şasiye tanımlı parça numaralarına göre hareket ettikleri için siz soru sordukça cevap verirken risk almaktan kaçacaklardır. Kendilerince haklılar tabi. Ama dediğim gibi biz bu işin yapılabildiğini biliyoruz. Camı sipariş etmede bir mahsur yok. O cam sizin aracınızla uyumlu olacaktır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day öncelikle sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. 

Tüm kullanıcıların merak ettiği bir soruyu sormak isterim; bu projenin maliyeti ne kadar tuttu acaba?

@Evrimerol

Hocam yakın zamanda bu işleri yapan biri olarak söyleyebilirim ki korkutacak maliyeti yok. Tek gereken doğru zamanlama. Acele etmeden parçaları uygun fiyata satın almak. Ben a3 için yaptım. Audi bazı parçaları inanılmaz pahalı satıyor. En büyük maliyet ön cam. Gerisi ebay AliExpress üzerinden alınacak parçalar. Eğer doğru zamanlanırsa . Serviste hız sabitleme taktırma fiyatına bunlara sahip olunabilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day hocam merhaba, öncelikle elinize sağlık. Benimnaracim 2016 tiguan yeni kasa front asist var, ben acc  ekletmek istiyorum mümkün müdür ort . Maliyet ne olur acaba teşekkürler 

@forjust1day hocam merhaba, öncelikle elinize sağlık. Benimnaracim 2016 tiguan yeni kasa front asist var, ben acc  ekletmek istiyorum mümkün müdür ort . Maliyet ne olur acaba teşekkürler 
Hocam selamlar aracınızda olan front assist radarı adaptif hiz sabitlemeyi destekliyor, tiguanda acc tuslari direksiyonda ise onlarin alınması gerekli ve tekrar aktivasyona ihtiyacı var maliyet çıkarırız 

@murat644 

Voice ve app connect olarak birlikte 2 aktif edebiliyoruz hocam. 
2019 composition media da ses kontrol aktif edildiğinde öndeki sürücünün sesi arkaya hoparlörlerden duyulma özelliği de kazandırılıyor mu? yoksa media türünün özelliği mi? ses kontrol açıldığında ne gibi özellikler eklenmekte?

@Evrimerol

Hocam yakın zamanda bu işleri yapan biri olarak söyleyebilirim ki korkutacak maliyeti yok. Tek gereken doğru zamanlama. Acele etmeden parçaları uygun fiyata satın almak. Ben a3 için yaptım. Audi bazı parçaları inanılmaz pahalı satıyor. En büyük maliyet ön cam. Gerisi ebay AliExpress üzerinden alınacak parçalar. Eğer doğru zamanlanırsa . Serviste hız sabitleme taktırma fiyatına bunlara sahip olunabilir. 
@İlker34 İlkercim selam ebay dan satın alma uzun bir zamandır paypal TR'dan çekildiği için para transferi yapılamaması sebepli olmuyordu; bu durum ortadan kalktı mı yoksa ebay de bunu aşmanın başka bir çözümü mü var? 

@onurmat selam kardeş. Ben güney kıbrıs hesabımdan yapıyorum. İki gün önce alışveriş yaptım en son

Elinize sağlık. Maşallah Süper olmuş. Sormak istediğim Bende 2017 Highline DSG var, 7.5 larda ACC radarı ön logo arkasına takılıyormuş deniliyor. Sizin kullanmış olduğunuz radar logo arkasına takılabilir mi ? Logonun değişimi gerekiyor mu? Aracımda Manevra frenleme özelliği mevcut. Radar, direksiyon tuşları ve kodlama dışında ne gibi parçalara ihtiyaç duyarım.  Bu tip bilgileri nereden edinebilirim. Bana yardımcı olabilirmisiniz? 

Geri
Üst Alt