Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)

Dostlar merhaba golf aracımda 16 inch jant lastik var ve 18 inch takmak istiyorum.sanırım 18 inch jant takıldığında yaylarda değişiyormuş.yay değişikliği gerekir mi? Gerekirse konforu eksiltmeden bu iş olur mu ? Ne kullanmalıyım ? Yardımlarını zo düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba evet 16 dan 18 e geçtiğinizde yayları da spor daha kısa olanlarla değiştirip şaseyi yere yaklaştırmanız gerekir.Yalnız bunun için ayrı konu açsanız daha çok yorum gelir.

Teşekkür ederim.Benimde ilk sıfır aracım tungstendi rengini beğeniyordum ama pasifikte istediğim renkler arasındaydı.2 sene sonra kısmet oldu ama aldık çok şükür ki.
Maşallah her rengini kullandınız., sanırım bir tek kurşun gri kısmet olmadı :)

Çok beğendiğim renkler arasındadır., Makyajsız kasa kurşun gri R-Line aracı çok farklı bir kimliğe büründürüyor

Maşallah her rengini kullandınız., sanırım bir tek kurşun gri kısmet olmadı :)

Çok beğendiğim renkler arasındadır., Makyajsız kasa kurşun gri R-Line aracı çok farklı bir kimliğe büründürüyor
Kurşun gri veya pasifik mavi aradım kurşun denk gelmedi rline araçta zaten pek yok piyasada dsg olarak.Geçen sene ilanlarda bir araç vardı rline madrid jantlı onu da bende araç var diye bir tanıdığımıza aldırdım fakat fiyatta anlaşamadık ben ondan geri almak istediğimde.

@issos Yani WAG Grubu leon sattığı müşterilerinin canını hiçe mi sayıyor güvenliği kulak arkası ederek?

Golf 7 ile Leon arasında varsa konfor farkı vardır aksi takdirde golfün önden kayma eğilimine girdiği viraja girdiği gibi çıkan leona binenler ya kendi canlarını hiç düşünmüyor yada bu iste başka bir iş var, Golf olsa olsa Leon dan yalıtım olarak o da plastik kalitesiyle alakalı olarak önde olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Can Hocam tekrardan hayırlısı olsun.. (y)

Kazasız Belasız sürüşler dilerim her zmn ;)

Pasifik iyidir iyi  :Allahnazardansaklasın

Aracımın aldıktan sonra 

-Llumar cam filmi

-Arka cam yan flapler

-Orjinal durban jantlar

-Amblem geri görüş kamera(discover pro mevcut)

-3.5 cm spor yay ve spacer eklemeleri yaptım.

sanırım yakın tarihte sürüş modu donanımını ekleteceğim.

A83C13EE-DD87-46FF-B0E1-2B416919A4A2.jpeg

3B5D74CF-28B9-47B5-B2EB-C1135B9B1AB6.jpeg

4959E877-5E55-4DA3-9B33-7859C519694B.jpeg

1269DC9B-4355-4365-A36F-47D56E40C19E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elim aracımın üzerinde olmaya devam ediyor.Yakın zamanda sürüş profili ve esp off tuşu ile sağ tarafta lastik basıç set etmeye yarayan tuş bölümünü dolduracağım.U led aramaya devam ediyorum bulucaz inşallah.Durbanlarımı satmıştım oz alabilmek için fakat denediğimiz ozlar araçta küçük durdu çok kollu ve 18 beğenemedim içime sinmedi 2/3 gün sonra söktüm.Kısmetime yine durbanlar nasip oldu orjinal temiz çiziksiz bir takım sahibi oldum.Durbanla yola devam ediyorum.Arka cam yan flaplerin ve r kapakların montajını yaptım.

🧿
r5aXoz.jpg

DF2A28C7-EA2E-4D29-A723-B904B108A777.jpeg

91CE658E-251A-45C5-898D-31677B03ECBF.jpeg

B501A83C-7B5E-4A37-BBF0-8766637B750A.jpeg

26EB3235-F88E-40A8-BCC8-EB3443371CE1.jpeg

27881BD6-E142-40C1-A767-016BD9280B91.jpeg

@driver_can hocam hayırlı uğurlu olsun aracınız. U led arıyorum demişsiniz, araçta basic bi-xenon mu var? highline'larda u led standart değil mi?

@driver_can hocam hayırlı uğurlu olsun aracınız. U led arıyorum demişsiniz, araçta basic bi-xenon mu var? highline'larda u led standart değil mi?
Teşekkür ederim daha iyileri isteyen herkese nasip olsun.U led opsiyon standart değil malesef benim aracımda da basic bi xenon var.Yani şimdilik kısmet olursa😀

Can maşallah yakıyor yine aracın kazasız belasız.Spacerlar ön arka kaçlık

Can maşallah yakıyor yine aracın kazasız belasız.Spacerlar ön arka kaçlık
Sağolasın abi teşekkür ederim araba bizde hastalık beni yakınen tanıyanlar bilir birde orjinallik takıntım birleşince kafamdakini yapana kadar rahat edemiyorum.

Spacerlar

Önler hr 12 mm

arkalar hr 15 mm

Can abi MaşAllah altın dokunuşlar yapıyorsun [emoji18]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende farklı olarak sorayım üstüne eklediğiniz retrofitler ile aracı satış fiyatını ne öngörüyorsunuz.

Geri
Üst Alt