Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)

Hayırlı olsun. Leon hakkında görüşleriniz nelerdir golf-leon karşılaştırması yapabilir misiniz ? 

Hocam nerde oturuyorsunuz kağıthanenin o rampası gibi duruyor :)
Evet Kağıthanede oturuyorum.Normalde mecidiyeköydeyde ailemle oturuyordum 5 ay önce evlenip buraya taşındım.Apartman otoparklı yalnız girişinde bi tadilat gerekiyor şuan beklemedeyim malesef😒

Hayırlı olsun. Leon hakkında görüşleriniz nelerdir golf-leon karşılaştırması yapabilir misiniz ? 
Leon güzel bir araç görünüşü radikal daha dikkat çekici.Fakat kalite olarak golfün gerisinde.İmkan varsa öncelik golf olmalı yoksa makyajlı kasa (facelift)fr olmalı.

@driver_can Teşekkürler hocam leonun yol tutuşu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Evet Kağıthanede oturuyorum.Normalde mecidiyeköydeyde ailemle oturuyordum 5 ay önce evlenip buraya taşındım.Apartman otoparklı yalnız girişinde bi tadilat gerekiyor şuan beklemedeyim malesef😒
O rampa biraz sıkıntılı tam park edin oraya :)

Hayırlı Cumalar, hayırlı sabahlar herkese. Golften sonra Leon nedir ? Işık oyunlarına aldanmayın, öncelik can güvenliğiniz ! Paranızı paraya verin, araya değil..

Hayırlı Cumalar, hayırlı sabahlar herkese. Golften sonra Leon nedir ? Işık oyunlarına aldanmayın, öncelik can güvenliğiniz ! Paranızı paraya verin, araya değil..
İki aracında kendine göre güzel yanları var. Güvenlik olarak golfe göre büyük eksikleri olan bir araç değil leon. 

Can hocam hayırlı uğurlu olsun hazır plaka değişmişken alsaydık sana bi YC plaka [emoji14]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bc4b2fa109a45f0e9a5ea1b17397c74a.jpg

Leon diyip geçmeyelim 4 kişi bu kazadan siyrık almadan kurtulduk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Leon ile Golfu ciddi ciddi karsilastiracak bir yorum okumadım.Teknik olarak kalite olarak üretim kalitesi olarak hangi şasiye gore üretilmektedir vs.Bayiye gidip incelediğim de iki aracinda Golfte torpido davlumaz vs haliflex kaplama Kapi döşemeleri  kaplama falan.Ama bunlar gorebildiklerim daha da detayli birseyler olmali.Yani iki araç arasinda bu fiyat farkina bakildiginda.Yada Golfle leonu kiyaslamak ta hatali bir dusunce mi...

Hocam hayırlı olsun pasifik mavi candır, ;)  kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Leon ile Golfu ciddi ciddi karsilastiracak bir yorum okumadım.Teknik olarak kalite olarak üretim kalitesi olarak hangi şasiye gore üretilmektedir vs.Bayiye gidip incelediğim de iki aracinda Golfte torpido davlumaz vs haliflex kaplama Kapi döşemeleri  kaplama falan.Ama bunlar gorebildiklerim daha da detayli birseyler olmali.Yani iki araç arasinda bu fiyat farkina bakildiginda.Yada Golfle leonu kiyaslamak ta hatali bir dusunce mi...
Her araç birbiri ile kıyaslanabilir. Leonun artısı da var eksisi  de. Genel olarak bakarsak leon da parasının hakkını veren araç golf de parasının hakkını veren araç. En temel fark kaliteli malzeme ve işçilik. Leon dış görüntü ile öne çıkarken golf iç tasarım ile öne çıkıyor. Tamamen tercih meselesi. İkisini alana da saygı duyarım.

@driver_can

Hocam merhaba. Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Şuan mk7.5 kullanıcısıyım rengi beyaz. Mk 7 im tungsten griydi.  Arabayı aldıktan yaklaşık 2 ay sonra eşim pasifik mavi rengi görmüştü, direk bana niye bu renkten almadın😊 çok güzelmiş demişti. Şuan olsa favori renklerim pasifik mavi ve gün batımı kırmızısı olurdu kesinlikle 😊

@driver_can

Hocam merhaba. Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Şuan mk7.5 kullanıcısıyım rengi beyaz. Mk 7 im tungsten griydi.  Arabayı aldıktan yaklaşık 2 ay sonra eşim pasifik mavi rengi görmüştü, direk bana niye bu renkten almadın😊 çok güzelmiş demişti. Şuan olsa favori renklerim pasifik mavi ve gün batımı kırmızısı olurdu kesinlikle 😊
Teşekkür ederim.Benimde ilk sıfır aracım tungstendi rengini beğeniyordum ama pasifikte istediğim renkler arasındaydı.2 sene sonra kısmet oldu ama aldık çok şükür ki.

Dostlar merhaba golf aracımda 16 inch jant lastik var ve 18 inch takmak istiyorum.sanırım 18 inch jant takıldığında yaylarda değişiyormuş.yay değişikliği gerekir mi? Gerekirse konforu eksiltmeden bu iş olur mu ? Ne kullanmalıyım ? Yardımlarını zo düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt