Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar aliexpreste kargo seçeneklerinden hangisi daha sağlıklı, hangisini seçmeliyim? Takipli takipsiz vs.. okumuştum biryerlerde ptt görevlilerinin gelen ürünü cebe attığı ve takipsiz olursa her hangi bir hak talep edemediği gibi birşeyler.

ALİEXPRES KARGO SEÇENEKLERİ.jpg

@Cgt 

Arkadaşlar aliexpreste kargo seçeneklerinden hangisi daha sağlıklı, hangisini seçmeliyim? Takipli takipsiz vs.. okumuştum biryerlerde ptt görevlilerinin gelen ürünü cebe attığı ve takipsiz olursa her hangi bir hak talep edemediği gibi birşeyler.

Ekli dosyayı görüntüle 19644
Sipariş geçeceğim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi Lütfen

@Cgt hocam ‘tracking information avaible’ gönderi takipli ücretsiz olan , benim aldığım tüm ürünlerde aliexpress standart shipping veya china post air seçtim. Bana gelenlerde China post air bir kaç gün geç geldi .Çoğu ürün 10 gün içinde ptt’ye geliyor. Ptt’den sms atiyorlar gidip alıyorum. 

Konuda mesajım  bulunsun. Çok güzel şeyler var. O kadar baktım farklı şeyler bulamamıştım bir silikon anahtar kılıfından başka :)  Oysa ki neler varmış neler...

Dün ben de açamamıştım telefondan. Teşekkürler güncelleme için. 

Hoş duruyor renk konusu zevk konusu ama beyazını beğendim.  Acaba ayna altı aydınlatmaya mı bağlı çalışıyor ki? Videolarda Bi süre sonra sönüyor çünkü ayna altı aydınlatma süresine benzer şekilde. 

@mustafacagri Galiba ayna altı aydınlatmaya bağlı çalışıyor hocam. Ürün açıklamasında  yalnızca ayna altı led olan Golf'ler için ve ayna altı led'ine bağlanıyor yazıyor. 

HTB1OYdCae6sK1RjSsrbq6xbDXXaO.jpg

HTB1t0eebirxK1RkHFCcq6AQCVXaW.jpg

Bende açılıyor hocam kusura bakmayın düzeltme mesajlarını görmemişim 

@mustafacagri hocam tabiki zevk meselesi , mavi ışık sadece karşılama ışığı yani kumandaya bastınız araç açıldı diğer zamanlar sarı ışık,  yani 10 kere alsam ben mavi seçerdim, sonuçta trafikte yanmayacak araç floresan direği gibi zaten her yer beyaz 😂 10 snye mavi yanacak, içinizden apachi işi diyen olabilir 🙆 sıkıntı yok, mavi güzel olacak diye düşünüyorum 

Geri
Üst Alt