Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

Boyassi diye bi firmadan almıştım bagaj cebi diye geçiyordu sanırım 3 gözlü çok işime yarıyor bi tarafta file diğer taraftada bundan var. Tavsiye ederim 

image.png

Boyassi diye bi firmadan almıştım bagaj cebi diye geçiyordu sanırım 3 gözlü çok işime yarıyor bi tarafta file diğer taraftada bundan var. Tavsiye ederim 

Ekli dosyayı görüntüle 20989
Bende hem File var hem çanta var hem de malzemeleri koymak için algida dondurma dolabı malzemesi var 😁 aslında şu dondurma dolabı sepetini modifiye edecektim ama hem çok yer kaplıyor hem de bagaj zeminini indir bindir yaparken zorluyor zeminde sabit durmuyor. Sanırım ben de bu şekilde 4 köşeyi file yapıp Bi de ufak çanta ayarlayacağım. Sizinki gayet derli toplu duruyor IMG_20190429_142747.jpg

@mustafacagri  Ben sadelikten yanayım Mustafa bey o kadar kalabalık beni rahatsız eder açıkçası  :D image.png

Hatta sizin bagajdaki çantadan bende almıştım zamanında ama içine koyduğum şeyleri stepnenin etrafına yerleştirince gerek kalmadı bende abime hediye etmiştim.

@mustafacagri  Ben sadelikten yanayım Mustafa bey o kadar kalabalık beni rahatsız eder açıkçası  :D Ekli dosyayı görüntüle 21002

Hatta sizin bagajdaki çantadan bende almıştım zamanında ama içine koyduğum şeyleri stepnenin etrafına yerleştirince gerek kalmadı bende abime hediye etmiştim.
Vallahi beni de rahatsız ediyor kurtulmaya çalışıyorum :( bende olan çantaya birçok fısfıs sığmıyor o da pek işimi görmeyecek gibi. Çoğunu şu filelere sığdırmaya çalışacağım. Bir de meguiars çanta almamak için çok direndim ama alacağım bu gidişle 

@AhmetCakmak hocam iyi akşamlar. Aşağıdaki linkten sipariş vermeyi düşünüyorum ancak bu ilandaki ampuller halojen sanırım, bunun led olanları da var. Hangisini tavsiye edersiniz acaba? Led linki koymayınca acaba kullanışlı değil mi yada bilmediğim bir detay var mı diye sorma ihtiyacı duydum. Bilgi paylaşabilirseniz ona göre sipariş geçeyim. Tekrar teşekkürler.

https://tr.aliexpress.com/item/FHAWKEYEQ-1-Set-Kap-Uyar-k-kablosu-Demeti-I-in-VW-Golf-MK5-MK6-MK7/32849608710.html

@AhmetCakmak hocam iyi akşamlar. Aşağıdaki linkten sipariş vermeyi düşünüyorum ancak bu ilandaki ampuller halojen sanırım, bunun led olanları da var. Hangisini tavsiye edersiniz acaba? Led linki koymayınca acaba kullanışlı değil mi yada bilmediğim bir detay var mı diye sorma ihtiyacı duydum. Bilgi paylaşabilirseniz ona göre sipariş geçeyim. Tekrar teşekkürler.

https://tr.aliexpress.com/item/FHAWKEYEQ-1-Set-Kap-Uyar-k-kablosu-Demeti-I-in-VW-Golf-MK5-MK6-MK7/32849608710.html
Hocam led ile arasında ne kadar kozmetik fark olabilir bilemiyorum ama forumumuzda alıp da sorunsuz kullananlar olduğu için o linki paylaşmıştım. Kozmetik olarak hangisi size güzel geliyorsa onu alabilirsiniz. Konudaki ürünler hepimizin alıp kullandığı satıcıların ürünleridir, güvenilirlik ve sorunsuzluk açısından bu şekilde paylaşıldı hepsi. Alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz yani.

@Emre_34 kendinden ledli olanlarda led bozulunca parça komple değişiyor genelde.  Ama içi ampül takılabilen OEM tipte olanlarda içerisindeki ampül patlayınca yine uygun maliyetle bir ampül takabilirsiniz. Kendinden ledli olanların aydınlatma performansı kesinlikle daha fazla. Bu + ve - leri kendinize göre değerlendirip alabilirsiniz. 

@Emre_34 kendinden ledli olanlarda led bozulunca parça komple değişiyor genelde.  Ama içi ampül takılabilen OEM tipte olanlarda içerisindeki ampül patlayınca yine uygun maliyetle bir ampül takabilirsiniz. Kendinden ledli olanların aydınlatma performansı kesinlikle daha fazla. Bu + ve - leri kendinize göre değerlendirip alabilirsiniz. 
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Takmadığım için bilmiyordum, öğrenmiş oldum ben de.

@Umut Özdemir ürünü aldığınız linki ya da ürün markasını paylaşabilir misiniz hocam

Arkadaşlar az önce aliexpress te dolaşırken bir ürüne denk geldim, sayfada sıkça şikayet edilen bir konuydu sanırım. 

İşinize ne kadar yarar ne kadar yaramaz bilemem ama ben yine paylaşımda bulunmak istedim belki "Tam aradığım şey" diyen birine denk gelebilir 

Yanlış anlamadıysam cihaz kumanda ile birlikte çalışmaya. OBD girişine taktıktan sonra camları otomatik kapanmayan araçlar için görev görüyor. Fiyat Euro bazında ,sanırım 30 TL ye tekamül ediyor. 

Screenshot_20190709-235851_AliExpress.jpg

Bende hem File var hem çanta var hem de malzemeleri koymak için algida dondurma dolabı malzemesi var 😁 aslında şu dondurma dolabı sepetini modifiye edecektim ama hem çok yer kaplıyor hem de bagaj zeminini indir bindir yaparken zorluyor zeminde sabit durmuyor. Sanırım ben de bu şekilde 4 köşeyi file yapıp Bi de ufak çanta ayarlayacağım. Sizinki gayet derli toplu duruyor Ekli dosyayı görüntüle 20990
Güzelmiş hocam link varmıdır acaba :)

@Kırcalı hocam bu nedir 7.5 için kol dayamaya kılıf mı giydiriyor yoksa dikme işlemi mi görüyor ? 

Geri
Üst Alt