Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

@onurmat geçen hafta geldi 7 parça ürünüm, sadece ekrana gümrük çıktı, o da diyarbakır olduğu için. Memur, istanbul gümrüğünde çok ürün olduğu için hepsini açmıyorlar, direk geçiriyorlar. Küçük illerde açılıyor genellikle dedi. Ama bundan sonrada her pakete 5 lira alınacak o kesinleşti bakanın açıklamasından sonra. Gümrük vergiside yine paket açılmazsa çıkmaz bence.  

@AhmetCakmak 

@Golftdi Bu anahtarlık konudaki ürün mü hocam? Konudaki biraz daha mat oluyordu sanki. Sizinki de güzel olmuş. Link atarsanız belki hoşuna gidenler olabilir.
TRY 30.25  9% İndirim | Cocolockey flip anahtar kılıfı Için vw gollf 7 MK7 için skoda octavia için A7 koltuk Uzaktan Anahtarsız Oto Metal Parça Değiştirme
https://s.click.aliexpress.com/e/YskKS3buJ

TRY 11.79  6% İndirim | Cocolockey Araba anahtar düğmeler Golf mk7 gol için skoda rapid/superb/yeti için araba koltuğu/ ibiza/altea/leon araba Aksesuarları
https://s.click.aliexpress.com/e/ckuOI7GVl

@Golftdi 

@AhmetCakmak @yusuf Aliexpressten carplay ekran geldi, radyo anten girişi kırık ama antenin girişini engellemez, metal ayaklardan biri eğik ama düzelir, fakat çercevenin gireceği yer hem eğik hem kırık gibi duruyor acaba böyle mi?

Ekli dosyayı görüntüle 19453

Ekli dosyayı görüntüle 19454

Ekli dosyayı görüntüle 19455

Ekli dosyayı görüntüle 19456

Ekli dosyayı görüntüle 19457
Arkadaşlar aliexpresse itiraz açtım, 2 teklif yaptı birincisi ücretin yarısını iade, ikincisi ürünü geri yollayıp tamamını iade. Ayrıca kargo ücretinide gönderecek. Ben yarısını iade seçtim, satıcıya ceza olsun sorunlu ürün göndermesin kırık yamuk. Bu yönden aliexpress çok iyi ya.

0BD94BF2-EE09-4E64-8259-BE66299277DF.png

Bende de var kesinlikle tavsiye 
@Umut Özdemir konu başındaki linkteki satıcıya yazdım dikişleri gri/bej renk varmı diye hiç dönüş yapmadı. Siz hangi satıcıdan aldınız? resimlerde gri ve kırmızı renk var. Birde tam oturuyormu kolcak kenarlarında boşluk potluk vs varmı özellikle kolcak arka tarafında arka valandırma tarafında.

Bu arada kılıfınız çok güzel olmuş güle güle kullanın. ben sizinkadar maharetli değilim işçilik konusunda

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Cgt hocam evde silinen orderlara bakayim link vereyim size tesekkur ederim potluk yok kolcakta detayli fotograf aksamustu atayim buraya

Geri
Üst Alt